Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Poduszka z gryki moja misja - Kinga Dumna Studio
6 września 2018 r.
Poduszka z gryki moja misja
Poduszka z gryki moja misja

Poduszka z gryki element pasjobiznesu

Poduszka z gryki w moich postach i artykułach była przedstawiana jako produkt i raczej opisywałam jej cechy użytkowe. Właściwości i przydatność w życiu codziennym, a jaki to ma wpływ na zmianę świadomości? 

W artykule  „Pasjobiznes Plus 50 – sposób na przemianę” – zasugerowałam kilka tematów jakie będę  poruszać w moich wypowiedziach publicznych. Do powiedzenia mam tak dużo, że trudno mi było wybrać od czego zacząć, by wreszcie ten blog czytało się, nie jak instrukcję obsługi poduszki z łuską gryki we wsypce, tylko coś nieco wykraczającego poza linię sprzedaży i szacowanego zysku.

Poduszka z gryki moją misją we wszechświecie? Jak to „wyszło”… drogi poszukiwaczu rozwiązań biznesowych. Po mądrych kursach jakimi towarami handlować byłam pewna, towar;

intymne ukojenie, piękno oddalenia, kojący pocałunek, krążek poporodowy, powitanie rozkoszy, krążek przeciwodleżynowy, Kinga Dumna Studio, naturalne poduszki, len, bawełna, poduszki rehabilitacyjne, poduszki z gryki, gryczane poduszki
 • nie powinien:
 • – się psuć,
 • – mieć daty ważności,
 • powinien:
 • – wnosić wkład w rozwój świadomości społecznej. 
 • – mieć niezbyt duże gabaryty,
 • powinien być
 • – przydatny permanentnie,
 • – niezbyt drogi
 • – pro zdrowotny,
 • – ekologiczny. 

Hahaha!!! najlepszy do tego jest papier toaletowy, pieluszki lub podpaski, ale tak jak w pozycjonowaniu słów kluczowych, tak i w praktyce handlowej takie towary produkują i dystrybuują monopoliści. Trudno jest konkurować z monopolistami, a szczególnie cenowo.  Papieru toaletowego pod własną marką nie polecam wprowadzać na rynek. (To jest moje zdanie, więc jak masz odmienne to próbuj.) 

Oczywiście nie ma takiej niszy produktowej, w której by nie było konkurencji, zawsze będzie… takie czasy. Możesz być wynalazcą, odkryć coś na skalę „drona” lub jakiś polimer i wtedy jest spoko.

Trzy lata temu czyli w 2015 roku nie miałam nawet umiejętności posługiwania się systemem Apple, czy nadawania transmisji live. Wszystko było uwikłane w chaosie informacyjnym, nowe i zupełnie jak z innego wymiaru. 

Hemoroidy ma każdy, a co drugi mieszkaniec ziemi ma je aktywne i cierpi. 

Prostota dotarcia do tego odkrycia, nastawiła mnie bardzo optymistycznie do moich poczynań w sferze handlu w internecie. Z natury jestem ostrożna i raczej „skąpa”. Uznałam, że poduszka z gryki pod moją marką, zastosowana do zwalczania tej przypadłości da mi optymalnie bezpieczną możliwość zderzenia się z nową dla mnie rzeczywistością. Sprzedaż w internecie stała się celem moich działań. Poduszki z gryki, także odpowiedziały na nieodpartą potrzebę przynależności do tych co czynią dobro na świecie.

Zdaję sobie sprawę, że to co napisałam jest nawet trywialne lub niektórym wyda się infantylne, ale cóż takie były fakty, a przecież od pięćdziesiątki do śmierci może nastąpić kolejna pięćdziesiątka i… trzeba żyć.  Należy mieć cel w życiu by nasze komórki nie obumierały, nie mutowały chorobliwie tylko sprawnie utrzymywały odpowiednią produkcję białek w naszym organizmie. 

Skoro tak ważną rolę w procesach metabolicznych komórek odgrywa środowisko, to dlaczego nie zmienić go świadomie używając naturalnych poduszek wypełnionych łuską gryki czy bursztynem. Taki pierwszy mały krok, który może okazać się wielki dla ludzkości. 

To jest proste, naturalne ekologiczne… Zaczęłam zmieniać moje otoczenie zapraszając w moją codzienność, poduszki wypełnione łuską gryki i bursztynem.  Wiedza na temat właściwości, gryki, bursztynu, gorczycy i lnu wzbogaciła moją świadomość. Dzięki napisaniu ponad trzydziestu, artykułów na moim blogu i sprzedaży wielu poduszek, setki ludzi już korzystają z mojego sklepu i bloga. 

Trzy lata temu nawet sąsiedzi nie za bardzo chcieli gadać ze mną. Dziś, moje otoczenie zostało zharmonizowane. Rok temu po 20 latach nie wyjeżdżania na wczasy, wyjechałam do Zakopanego. Dziś mam zabukowaną podróż do Rzymu. Może to nie jest nic nadzwyczajnego, ale ja pokonałam na przestrzeni trzech lat bardzo wiele ograniczających mnie przeszkadzaczy.  Ty też masz podobne w sobie i jesteś przekonany, że na stare lata nic nie da się zmienić. 

Da się!!!

oprawki okularów, oprawki okularowe
Kinga Dumna Studio – marka własna

Jeśli ten artykuł pomógł ci znaleźć podpowiedź jakimi towarami handlować, bo nie masz jeszcze własnych doświadczeń, a tematyka cię zainteresowała… zostaw komentarz. Jeśli masz pytanie, pytaj, to będzie dla mnie zachętą do dzielenia się moimi doświadczeniami, jak rozwijać biznes po pięćdziesiątce.

Do następnego artykułu…

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *