Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Trener Radykalnego Wybaczania i co dalej - Kinga Dumna Studio
23 grudnia 2022 r.
Trener Radykalnego Wybaczania i co dalej
Trener Radykalnego Wybaczania i co dalej

Trener Radykalnego Wybaczania (RW), uważam, że ten zbiór wyrazów brzmi pięknie. Co się pod tym kryje nie dla każdego jest zrozumiałe. Postaram się wyjaśnić co ja wiem i czuję w tym temacie, tym co nie wiedzą nic na temat RW.

W moim poczuciu trener radykalnego wybaczania to „miejski szaman„, który niesie ulgę dla duszy. Trener dysponuje zestawem narzędzi opracowanych przez Colina Tippinga.

Kinga Dumna Studio, mały biznes
nie słyszę, nie mówię, nie widzę i coś mnie ogranicza
  • 4 kroki radykalnego wybaczania,
  • 7 kroków,
  • 13 kroków,
  • Trzema listami,
  • osią czasu,
  • Historią Jill.

To taka baza.

Trener Radykalnego Wybaczania jest osobą empatyczną, wyposażoną w głęboką intuicję. Jeśli tak nie jest samo życie zweryfikuje jego działania praktyczne z klientem. Przydaje się praktyczna wiedza nabyta w trakcie życia, a także znajomość podstaw psychologii. Umiejętność współpracy z ludzką istotą, także jest wskazane.

Trener RW prowadzi klienta przez jego opowieść o byciu ofiarom. Używa dostępnych mu narzędzi, trzyma dystans do słuchanej historii i naprowadza. Najważniejszy jest moment, kiedy opowiadający poczuje sercem, że wyszedł z pozycji ofiary i stanął w roli ucznia życia.

Bardzo trudno jest, czasami, słuchać drastycznej historii czyjegoś losu i nie zaangażować się. Jeśli tak jest należy przekazać klienta innej osobie lub uzdrowić swoją pierwotną ranę, o której przypomniał nam klient.

Teoretycznie, każdy może zostać trenerem radykalnego wybaczania, jednakże szkolenie nadające certyfikat trenerski Instytutu Tippinga w Warszawie, można otrzymać idąc na kurs prowadzony przez Magdalenę Czaję.

Magdalena Czaja – od ponad 10 lat pracuję jako jedyny autoryzowany przedstawiciel metody Tippinga (znanej również jako radykalne wybaczanie).

Certyfikat Trenera Radykalnego Wybaczania już masz.

Czy szukać klientów, czy klienci nas znajdą? W tej sprawie postanowiłam być plastyczna. Na dostępnych mi platformach piszę artykuły i opisuję mój nowy zawód. Klientów raczej będę pozyskiwać w internecie, a to wcale nie taka prosta sprawa. To zupełnie jak z energią pieniądza. Na początku drogi rozwoju duchowego myślimy, że przyciągniemy ją, jak pomedytujemy. Niestety, bez wylatanych godzin, kwalifikacji eksperta w danej dziedzinie, inteligencji społecznej nie przyciągniemy tej energii. Dopiero kiedy dajemy wartość, świat nam oddaje pieniądze lub obdarza obfitością. Zawsze pozostaje wygrana w totolotka lub spadek. Tu rachunek prawdopodobieństwa trafienia jest mały. Można udać się do wróżki lub jasnowidza.

Wszystkie metody wypróbowałam w młodości. Obecnie rozpoczynam kampanie informacyjną w internecie, nim roboty wciągną na wysokie pozycje przeglądarek moje informacje minie parę tygodni.

Masz z górki, kiedy już jesteś coachem, psychologiem, a jak nie jesteś to zawsze ktoś dojrzy cię na liście certyfikowanych trenerów radykalnego wybaczania – oto lista.

Zapytasz się czy ja się nie boję stracić klientów pokazując dostęp do tej listy.

Nie boję się stracić bo przyszłam na świat naga. Staram się bardzo by mój świat nie działał na zasadzie wyścigu szczurów. Jedyna racja to wibracja, jak poczujesz to wybierzesz mnie.

Zauważyłam na ćwiczeniach w grupie trenerskiej, że przyciąga się takie grupy ludzi, którzy mają podobne rany do naszych. Nie mam prawa blokować komuś uzdrowienia, ograniczając dostęp do adresów moich kolegów po fachu, wszak to duch tym wszystkim steruje.

Kolejnym efemerycznym atrybutem jest ustalenie wynagrodzenia za twoje usługi, świeżo upieczony trenerze. Nie ma za niskiej lub zbyt wysokiej ceny. Od wszechświata zawsze dostaniesz to na co zasługujesz. Cena nie adekwatna zawsze powoduje ten sam efekt brak ruchu sprzedażowego.

Jak i gdzie trenować klienta.

Przetrenowałam ten sposób na sesjach praktykanckich. Dla mnie to rewelacja nie mamy kontaktu wzrokowego, czyli bez kamery, prowadzimy z klientem rozmowę przez komunikator lub telefon. Każde z nas ma swobodę mówienia i ciszę na skupienie.

Co przynosi ulgę po treningu RW?

Ulgę przynosi zmiana perspektywy patrzenia na daną sytuację, która stawiała nas w roli ofiary. Nasz filtr percepcyjny dotychczas miał tylko jeden wariant tej sytuacji. Po transformacji dotychczasowej perspektywy patrzenia ujawniają się różne alternatywy rzeczywistości, którą możemy wybrać. Wielość perspektyw stwarza możliwość wyboru, a dotychczasowe połączenia neuronowe w mózgu, rozluźniają się lub znikają, bo nie są jedyne i jedynie słuszne. Zmienia się częstotliwość naszych wibracji związanych z zaistniałym wydarzeniem i prawdopodobnie już go nie przyciągniemy w takiej samej formie i natężeniu do swojego życia. Powoli poszerzamy strefę komfortu i wchodzimy w dotychczas nie dostępne dla nas doświadczenia.

Serdecznie zapraszam do doświadczenia tego oświadczenia na sesji

Dziękuję za uwagę

Kinga Dumna Certyfikowany Trener Radykalnego Wybaczania

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *