Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Naturalny Len - Kinga Dumna Studio

Uwielbiam Naturalny Len, a szczególnie Polski Len.

Naturalny len i jego właściwości skłoniły mnie by mieć w sypialni lniany komplet pościeli.

Ujęła mnie miękkość lnu, wysoka absorpcja wilgoci, przewiewność, antyalergiczność. Nawet przy częstym praniu duża odporność na tarcie i rozciąganie pozwoliły zauważyć, jak potrafi być długowieczny. Kolejną cechą, której nie pominę w opisie jest jego działanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Takie odkryłam najważniejsze atuty lnu w procesie długoletniego używania wyrobów z tej rośliny.

W upały mam wrażenie, że len mnie chłodzi. W chłodne dni daje mi doskonałą warstwę izolująca przed zimnem.

Pościel typu „na zakładkę”stosuję nie tylko domu, ale także w Bocianie nad Bugiem dla moich letników. Zapewniam w więc, że taka pościel na zakładkę jest doskonała do pensjonatów i hoteli.  Ze względu na brak zapięć czy wiązań skraca się czas powlekania pościeli.

Len Naturalny

Pościel na zakładkę w naturalnym kolorze lnu.

Zauważyłam już dawno, jak bardzo jesteśmy odcięci od natury.

W moim otoczeniu stosuję naturalny len, szczególnie w sypialni.  Wykorzystałam możliwość stworzenia oazy natury w moim mieszkaniu i domu na maxa.

Pragnę przypomnieć, że w pomieszczeniu wypełnionym plastikiem tworzą się dodatnie jony powietrza. W takiej atmosferze miewałam bóle głowy.  Z obserwacji i opowieści, wiem, jak łatwo jest popaść w apatię, a także czuć się poddenerwowanym bez wyraźnych powodów, w atmosferze jaką tworzy plastik.

Uwielbiam oddychać powietrzem po burzy, gdy  ujemne jony nadają cząsteczkom powietrza rześkość. Dlaczego nie miałabym wprowadzić takiej atmosfery w moim otoczeniu?

Zastosowałam, pościel z naturalnego lnu, a dodatkowo jonizator powietrza by zapewnić sobie zdrowy i głęboki sen w warunkach zbliżonych do naturalnych.

„Objęcie Morfeusza”, moja sztandarowa poduszka wypełniona łuską gryki może być dopełnieniem kompletu obcowania z naturą w tak nienaturalnym świecie.

Wszystko zależy ode mnie w jakich warunkach będę żyć czy wypoczywać.  Wybrałam naturalny len i wiele innych naturalnych produktów jakie umieściłam na pułkach mojego sklepu, w którym jesteś.

Z pełnym przekonanim, sugeruję zmianę sposobu podejścia do bycia architektem naszego otoczenia, a co za tym idzie bycia twórcą naszej przestrzeni.