Oprawki okularów marki Bodyych od 2018 roku są w stałej sprzedaży mojego sklepu z prezentami. Od 2013 roku używam oprawek biżuteryjnych marki Bodyych i ten fakt stał się inspiracją do umieszczenia ich w asortymencie sprzedaży mojego sklepu.

Oprawki Bodyych są niebywale trwałe. Tarcza oprawek powstała w wyniku sprasowania trzech warstw plastiku o doskonałej elastyczności, co zapobiega uszkodzeniom oprawek. W konstrukcji zauszników producent wykorzystał elastyczny drut zatopiony, także w odpowiednio dobranym elastycznym plastiku. To rozwiązanie umożliwia dostosowanie do indywidualnych kształtów głowy oprawki okularów.

Zawiasy na śrubkach są trwałe i niezawodne, jeśli  zdarzy się, że śrubka ulegnie zużyciu, zawsze można ją wymienić.

Zapewniamy serwis wymiany uszkodzonych mechanicznie elementów.

Mnie zachwycają niepowtarzalne wzory, kolorystyka, trwałość, które są atutami marki Bodyych.

Oprawki okularowe do szkieł korekcyjnych, słonecznych, biżuteryjnych służą mi od wielu lat, niektóre z oprawek używam od 6 lat.

W artykułach na blogu umieściłam galerie z modelami oprawek. Zachęcam do wyboru najodpowiedniejszego dla ciebie modelu. Jeśli nie ma go w sprzedaży, my przygotujemy dla ciebie wskazany wzór, jak najszybciej.

Otrzymasz niepowtarzalny produkt manufaktury polskiego producenta i projektanta.

Dzień Kobiet 2022

Biżuteryjne oprawki Bodyych – używam każdego dnia.

W sprzedaży są oprawki damskie takie jak: 'Kocie oczy”, „Mona”, „Walewska” i wiele innych. – Na zdjęciu jestem w oprawkach Mona Kocie oczy.

Dla mężczyzn mamy także duży wybór oprawek: „Don”, „Greg”, okrąglaki i prostokąty.

Sprawdź co mamy dziś w sprzedaży w sklepie i na Allegro

Kinga Dumna Studio