9 grudnia 2021 r.
Poduszka z gryki i robaki prawda czy mit
Poduszka z gryki i robaki prawda czy mit

Poduszka z gryki i robaki to prawdopodobne lecz nie powszechne zjawisko.

Poduszka z gryki i robaki są tematem naczęściej oglądanego film na Youtube jaki wyprodukowałam o produktach mojej marki. To był mój eksperyment związany z badaniem rynku potencjalnych klientów i żart. Co śmiesznego jest w robakach i w gryczanych poduszkach wytłumaczę.

Nie ma czegoś takiego jak „poduszka z gryki” lub „poduszka gryczana”, ale gdy sprawdza się w specjalnej wyszukiwarce czego szuka klient i co wstukuje by znaleźć taką poduszkę to… właśnie używa dwóch powyższych wpisów. Kolejnym w najczęściej powiązanym z gryką hasłem w necie są „robaki”.

Poduszka do łóżka

Objęcie Morfeusza

Wreszcie się wyśpisz.

To poduszka do twojego łóżka

Poduszka wypełniona łuską gryki w lnianej poszwie, wsypa z grubej bawełny.

Z całą pewnością stwierdzam, poduszka gryczana nie istnieje tak, jak gruszka na wierzbie. Przekonuję całym sercem i rozumem, że poduszka jest wypełniona łuską gryki. Klient poszukujący skraca i wpisuje co mu w duszy gra. Podobnie jest z „poduszką na hemoroidy”, logicznie to byłaby poduszka, dzięki której łapiemy hemoroidy. Stety lub niestety to nie siatka na motyle, ale poduszka na hemoroidy. W biznesie poduszek gryczanych klient tak szuka. Po dokładnym „rozkminieniu” tego zjawiska polecam wszystkim „braciom i siostrom” – prowadzącym sklepy internetowe zauważyć, jakich skrótów myślowych używa ich klient, gdy szuka produktu. Stosowanie takich tagów lub hasztagów (jakich w wyszukiwarce klient używa) przy informacji na temat produktu opisanego w sklepie czy blogu ułatwi drogę dotarcia do waszego produktu.

Najlepiej pozycjonującym mój sklep hasłem dzięki, któremu klient dociera na moje strony to robaki. Ciekawe?

Teraz odpowiem na pytanie: Czy to możliwe, że robaki są w poduszkach z gryki?

  • Tak jest to możliwe jakie to robaki dowiesz się w filmie i w opisie filmu na Youtube
Kinga Dumna Studio – poduszki z gryki i robaki.

Poduszki z gryki i robaki sekret nr 1

Wszystko co jest prawdziwie naturalne ulega rozpadowi i zjadają to robaki, rozkładają bakterie, to znika i użyźnia glebę lub jest pożywieniem. Dzieje się tak dlatego bo jest naturalne, a nie plastikowe.

Kolejny sekret to:

Nasiona chowają w sobie zarodki roślin i to co ich otacza najczęściej łuska lub łupina chroni je przed zniszczeniem. Zadaniem natury jest przekazywanie życia, a nie jego unicestwianie. W łusce gryki są taniny, które w naturalny sposób zabezpieczają nasionko przed uszkodzeniem, a tym samym przed robakami.

Sekret nr 3

Kiedy jest dużo jaj lub pasożytów, a warunki do ich rozwoju sprzyjają, jest ciepło i wilgotno to łuski nasion mogą nie przetrwać inwazji i będą stanowiły podłoże do wylęgania się szkodników. Powstaną też grzyby i inne bakterie.

Moje poduszki są produkowane w fabryce spełniającej wszystkie standardy europejskie.

Łuski gryki są suche i jałowe, wtłaczane pod ciśnieniem do wsypy i natychmiast pakowane w foliowe hermetycznie zamykane torby.

Jeśli zdarzyłaby się inwazja insektów to foliowy rękaw stały się terrarium dla rozwoju gryzka psocoptera .

Podczas używania poduszki powinny być suche. Jeśli je zamoczymy należy je wysuszyć. Można też przepłukać łuski letnią wodą z mydłem wysuszyć na słońcu lub przy kaloryferze.

Używam mojej poduszki z tą samą zawartością łusek od 4 lat i nie ma w niej robaków. Takie są moje doświadczenia. Pokazuję moją poduszkę klientom i zdradzam im sekrety, jak bezpiecznie korzystać z wyrobów napełnionych łuską gryki.

Kochani dla mnie poduszka z gryki to doskonała poduszka do łóżka. Zastosowałam do jej wyrobu mięsistą surówkę bawełnianą na wsypę. Powłoczka jest z naturalnego Polskiego Lnu.

Uwielbiam zasypiać w objęciach Morfeusza. Tak prezentują się moje poduszki w mojej sypialni.

Naturalna Poduszka do łóżka – Kinga Dumna Studio

Autorka:

Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *