Deprecated: Optional parameter $paymentType declared before required parameter $proxy is implicitly treated as a required parameter in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Optional parameter $code declared before required parameter $title is implicitly treated as a required parameter in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Fartuch Kuchenny Pani Domu - Kinga Dumna Studio
23 maja 2019 r.
Fartuch Kuchenny Pani Domu
Fartuch Kuchenny Pani Domu

Fartuch Kuchenny nie kojarzy się z Panią Domu.

U większości kobiet w postkomunistycznych krajach pojęcie fartuch kuchenny ma konotacje z postrzeganiem kobiety, jako kury domowej. Kura domowa, to nie jest Pani Domu, to raczej kobieta o niskim poziomie własnej wartości, służąca swoim bliskim. Kobieta bohaterka, matka Polka, na jej głowie były dzieci, wspieranie nieporadnego życiowo męża, a nierzadko praca zawodowa, by związać koniec z końcem.

Kinga Dumna Studio, Fartuszek, fartuch dla pani, dla pani domu, fartuch kuchenny
Fartuchy Pani Domu

Te kobiety, które nie miały obowiązku wychodzenia do pracy także, nie miały wielu powodów do radości i dumy z bycia Panią Domu. Ich rola sprowadzała się do bycia nieopłacaną, nie docenianą służebnicą męża, który „rozwijał się poza domem”.

Pytając taką kobietę o zawód, odpowiadała;

„Przy mężu.”

Ów mąż, przy którym ona trwała, bardzo często bywał zamroczony alkoholem. Pokutowało przekonanie, że mężczyzna, który nie pije mężczyzną nie jest. Aaaa… Pamiętacie takie powiedzonko?

„Jak mąż żony nie bije to jej wątroba (…) .”

W tym wszystkim kręciły się dzieci co jak ryby głosu mieć nie mogły.

Gdzie tu czas na radość i rozkoszowanie się byciem Panią Domu? W większości, nasze babki i matki traktowały małżeństwo i rodzinę jak niesienie krzyża, a nie miejsce źródła miłości.

My mamy to szczęście, drogie kobiety, że wiedza, jak doświadczyć obfitości jest nam dostępna. Wiemy już coś niecoś o polu serca. Coś słyszałyśmy o pozytywnych energiach i możemy nauczyć się je generować. Możemy, także czerpać to dobre doświadczenie od naszych babek i matek, dodatkowo otworzyć drogę naszym dzieciom do innego świata.

Nie muszę tłumaczyć chyba co to jest „efekt setnej małpy”. Czym będzie nas więcej tym naszym siostrom, koleżankom, córkom będzie łatwiej doświadczać radości bycia kobietą.

Fartuch Kuchenny nie musi być synonimem męki niespełnionej kobiety w rodzinie.

Pani Domu, dla pani domu,
Fartuch Pani Domu Róże Angielskie

Rozwijamy się nie tylko intelektualnie, ale także wzrastamy duchowo. Doskonale wiemy, że to samo doświadczenie w każdym człowieku wzbudza inne emocje. Postrzeganie otoczenia uzależnione jest od naszych doświadczeń i wiedzy, a nie od nastroju naszej koleżanki, męża czy dziecka.

Kiedy wyzwolona z własnych ograniczeń postrzegania rzeczywistości, szukałam pomysłu na kolejny produkt marki Kinga Dumna Studio, oświeciło mnie. Siedziałam w polu mojego serca, nagle zrozumiałam zrozumiałam, że skoro już nie jestem zakompleksiona, wiem, że jestem miłością, pójdę za podszeptem serca.

Fartuch Kuchenny przedstawię jako atrybut Pani Domu, a nie synonim męki niespełnionej kobiety w rodzinie.

Kiedy w obecnym stanie umysłu i ducha przyrządzam posiłek mężczyźnie, który jest najbliższą mi osobą na świecie nawet w kuchni czuję się, jak królowa. On nawet ze mną medytuje. Jeszcze 10 lat temu w snach nie widziałam takiej wersji rzeczywistości i próżno byłoby jej szukać w logicznym umyśle.

Kiedy istota ludzka nauczy kochać się siebie, spotyka lustro swojej osobowości w partnerze. Niesamowite uczucie, gdy spotka się „bliźniaczy płomień”. Cudowne uczucie i bardzo trudne wyzwanie, bo ta druga strona reaguje jak papierek lakmusowy na każdą zmianę naszego zakwaszenia czy zasadowości. Trudno w tym wszystkim się zaakceptować nie stosując reguły: „Kochaj siebie samego, jak partnera swego.” Hahaha!!!

W procesie „dekodyki” oczyszczałam moją podświadomość z wielu stereotypów i paradygmatów, by kuchenny fartuch nie wywoływał we mnie niechęci do prac w kuchni. Ileż wody w Wiśle musiało upłynąć nim zaakceptowałam moją rolę kobiety, jako „kapłanki ogniska domowego” bez konotacji z rolą kuchty domowej.

Kapłanka ogniska domowego w kontrze do kuchty domowej.

My Słowianki miałyśmy rolę kapłanek ogniska domowego. Lata zaborów, wojny, ustrój socjalistyczny odebrały nam poczucie wartości i kobiecą moc.

W chwili obecnej nic nie stoi na przeszkodzie byśmy nauczyły naszych mężczyzn bycia mężczyznami. Powinnyśmy rozkoszować się energią kobiecego piękna. Energia męska jak i żeńska powinny być w równowadze, każda z nich jest ważna. W energii męskiej jest pierwiastek żeński i w energii żeńskiej jest pierwiastek męski, zrównoważenie obu tworzy pełnię.

Dlaczego nie korzystać z pełni szanując zalety energii obojga płci? By poczęło się nowe życie, każda ze stron ma w tym swój udział. Miłość tworzy się w sobie i daje innej istocie. Mnoży się, gdy panuje równowaga, a nie wymuszona egoizmem równość. Nie ma równych żołądków, nie ma równych potrzeb, ponieważ każdy jest indywidualnością. Każdy ma własną drogę do eksploracji w oparciu o przeznaczenie duszy, jaką został obdarowany.

Jeśli temat Cię zainteresował zostaw komentarz.

Kolekcja Dla Pani Domu

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *