19 lipca 2018 r.
Poduszki z łuską gryki i bursztynem to zdrowy sen
Poduszki z łuską gryki i bursztynem to zdrowy sen

Po pierwszym roku od wprowadzenia tej linii marki, jaką są poduszki z łuską gryki i bursztynem jestem z siebie dumna.

Poduszki z łuską gryki i bursztynem to rewelacja!!!

Nie ma nic piękniejszego dla producenta i sprzedawcy, jak chwila,  gdy dzwoni klient i mówi:

– „Najpierw wydawało się, że twardo, ale rano nie bolała szyja. Nie miałem zlanej potem twarzy i nie było mi gorąco! Jeszcze dwie poproszę…  Rewelacja!!! „

Taka była reakcja jednego z klientów kiedy w praktyce zastosował mój produkt nazwany Objęcie Morfeusza. To poduszka o wymiarach 60 cm na 40 cm. Wsypa jest z naturalnej grubej bawełny. Poszwa z naturalnego lnu.

Po półtora roku codziennego używania postanowiłam zobaczyć jak wygląda moja poduszka od środka. Wysypałam łuski gryki do papierowej torby i postawiłam na słońcu. Wsypę wyprałam ponieważ była po roku eksploatacji lekko zużyta. Po ręcznym praniu w letniej wodzie odzyskała dawną świeżość.

Łuski gryki przeschły na słońcu.

Lnianą poszwę wyprałam w letniej wodzie ręcznie. Po wyschnięciu i wyprasowaniu poszwa i wsypa odzyskały dawną świeżość. Wypełniłam wsypę przewietrzonymi na wietrze i wysuszonymi na słońcu łuskami gryki.

Podczas prania poszewek jeszcze raz obejrzałam szwy od środka. Zapewniam starczą na długie lata.

Poduszki z łuską gryki i bursztynem to nie tylko rewelacja w sensie wygody eksploatacji, ale też gwarantowane odzyskanie ich świeżości w każdym calu, przez wiele lat.

Wszystkie używane składniki produktu prócz suwaka są naturalne i nie zaśmiecają Planety. Nie wpływają negatywnie na stan Matki Ziemi i atmosfery negatywnie, jak wszelkie sztuczne wypełniacze.

Na takiej poduszce nie będziemy czuć potu i nie naturalnego przegrzania delikatnej skóry twarzy. Zawsze będziemy czuć chłód lnu w lato, ale nie znaczy, że w zimie będzie nieprzyjemnie spać na takiej poduszce.

Jeśli nie wierzysz i wypróbuj. Nawet teraz kiedy piszę ten artykuł pod głową i karkiem mam właśnie Objęcie Morfeusza.

Jestem bardzo zadowolona z siebie, że wprowadzam na rynek handlowy to co i mnie uszczęśliwia każdego dnia.

O ciekawym zastosowaniu krążka przeciwodleżynowego napiszę w kolejnym artykule. Zupełnie nie konwencjonalne zastosowanie… nie po porodzie, ani nie przy dolegliwościach sfer intymnych…

Intuicyjnie mój brat zastosował w podobny sposób jak naturalną poduszkę z otworem ochraniacz na szyję w samolocie. Może zrewolucjonizuję dzięki temu zdarzeniu podejście do poduszek z otworem – Powitanie Rozkoszy czy Intymne Ukojenie. (Kliknij w link: mój brat zastosował )

A… teraz przejdź w Objęcia Morfeusza – KUP TERAZ

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *