Deprecated: Optional parameter $paymentType declared before required parameter $proxy is implicitly treated as a required parameter in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Optional parameter $code declared before required parameter $title is implicitly treated as a required parameter in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Pieniądze i stereotypy o posiadaniu kasy - Kinga Dumna Studio
4 marca 2017 r.
Pieniądze i stereotypy o posiadaniu kasy
Pieniądze i stereotypy o posiadaniu kasy

Pieniądze i stereotypy o ich posiadaniu są kluczem do sukcesu.

Właśnie zaczynam kolejny etap mojego życia na rok przed pięćdziesiątką. Uczę się jak generować pieniądze z internetu. 

Rok temu zapłaciłam za kurs „Zadbana Finansowo” u Justyny Kwiatkowskiej ponieważ poszukiwałam swojej drogi rozwoju.

Wszystkie dotychczasowe źródła pieniędzy zdawały się wysychać, a sposoby na ich pozyskiwanie bardzo mnie „uwierały”. Musiałam coś zmienić bo w perspektywie miałam do utrzymania dwa psy, dwa domy, samochód i siebie, a mój kapitał nie topniał, a płonął.

Pierwsze miesiące tego, kursu wypierały mój mózg ze stereotypów jakie przyswoiłam w długim procesie życia na temat finansów.

Dodatkowo poznałam schematy myślenia i zrozumiałam jak pieniądze i stereotypy myślenia o nich wpływają na zasobność moich koleżanek i moją.

Nie byłam odosobniona w moich sposobach myślenia. Byłam przerażona tym co widziałam, słyszałam i zapisywałam. Wiedziałam, że jeśli nie zmienię nawyków myślenia o świecie, w którym funkcjonują pieniądze moja przyszłość za kilka lat nie będzie, ani różowa, ani miła. Pozbawię się sposobów doznawania szczęścia, a więc napewno nie będę szczęśliwa. Chyba rozumiesz moje niebywałe odkrycie, wszak bez kasy nawet nie będę miała za co ratować własnego zdrowia.

Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia prania i wybielania ciemnych plam w moim sposobie myślenia o pieniądzu napisałam poniższe zdania;

„Posiadane pieniądze nie czynią cię ani kimś dobrym, ani kimś złym, dają tylko możliwość oglądania dalszej perspektywy poza horyzontem postrzeganym w innych okolicznościach. Co widzisz poza linią, którą przekraczasz? Jak zmieniają się twoje relacje z sobą i otoczeniem zależy od ciebie, a nie posiadanych pieniędzy na koncie.”

  • A jak ty patrzysz na osoby  majętne?
  • Jak oceniasz ludzi, którzy osiągnęli niezależność finansową?
  • Co byś robił gdybyś był bogaty?
  • Jak byś się czuł, gdybyś mógł spełnić wszystkie swoje marzenia?

Zapraszam do odpowiedzi chociaż na jedno z tych pytań lub na wszystkie.  Z mojej strony daję gwarancję, że to co publikuję dzieje się naprawdę. Ci co obserwują mnie na Facebooku’u mają tego pewność, a fani tego bloga wnet to poczują.

Cykl: Opisuję obserwuję odcinek 01 → przejdź do odcinka 02

To pierwszy wpis na moim blogu.

Kinga Dumna

 

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *