Biżuteryjne oprawki okularowe
Biżuteryjne oprawki okularowe marki Bodyych

Sklep z prezentami, serdecznie zapraszam!

Ten sklep z prezentami jest materializacją mojego pasjobiznesu, a tym samym prezentem jaki zrobiłam sobie samej. Pomyślałam, że, jeśli podobne przyciąga podobne i skoro dotarłeś na moje strony, mamy podobny gust i podobne potrzeby.

Mam dla Ciebie wiele zaskakujących propozycji zakupowych, które możesz zastosować jako prezenty dla siebie i najbliższych.

Rzeczy jakie tu oglądasz są robione w manufakturach przez szczęśliwych ludzi. Pomysły i projekty zarówno opakowań jak i zawartość tych opakowań to moje autorskie propozycje w całości lub w jakiejś części.

Nabywasz produkty, które mają swoją historie, które opisuję na Blogu Pasjobiznes+50. Razem ze mną tworzysz mój pasjobiznes oparty na zasadach „fair play” i „win-win”.

W tworzonym przeze mnie biznesie pracują głównie kobiety. Ten fakt jest wynikiem mojej transformacji, myślę, że duchowej. Wiele lat budowałam moją karierę zawodową w świecie energii męskich, czytaj z mężczyznami. Kiedy po pracy z mądrymi kobietami otworzyłam się na pracę z moim wewnętrznym dzieckiem nastąpił przełom. Głęboko w sercu zaakceptowałam moją mamę i wreszcie doceniłam moc kobiet.

Uwielbiam magię życia, uwielbiam zaskoczenia, ale także piękno, spokój i pokój. Nie lubię gonitwy przypominającej wyścig szczurów, dlatego wybrałam autorski sposób na mnożenie obfitości.

Co mamy w sklepie z prezentami…