9 marca 2020 r.
Ach Cafe przymierz nim kupisz

Ach Cafe i Kinga Dumna Studio

– połączyły działania by uatrakcyjnić dotychczasowy styl prowadzenia działalności.  W Warszawie na Ursynowie przy Bażantarni 8b/u1 jest urokliwa kawiarnia Ach Cafe, która pracuje głownie poza siecią internetową. Kinga Dumna Studio jest typowym tworem internetowym, jaki działa tylko online.

Naszym celem jest zadowolenie klientów, jacy korzystają z naszych usług. Nasz pomysł połączenia świata wirtualnego z realnym od 10 marca 2020 r. dzięki Wam Drodzy Klienci może rozkwitnąć.

Zapraszamy do aktywnego działania, które napewno wpłynie na Państwa lepsze samopoczucie i rozproszy rutynę codzienności. Uaktywniamy kawiarnianą przymierzalnię produktów wysokiej jakości, takich jak:

– Oprawki okularowe marki Bodyych,

– Bluzy z dzianin konopnych,

– Poduszki wypełnione łuską gryki

i inne produkty jakie możesz zobaczyć TU

Mamy głęboką nadzieję, że wyjście z produktami sklepu internetowego do klienta offline, będzie doskonałym pretekstem do wyjścia z domu na małą czarną do Ach Cafe, nie tylko we wtorkowe i czwartkowe wieczory.

Podczas przymierzania raczej nie będziemy milczeć, przymiarki zawsze prowokują do wymiany opinii. Lubimy doradzać, jesteśmy stworzeni do wymiany myśli, a tak często izolujemy się. Wyprowadzajmy siebie na spacer, powtarzam to stwierdzenie za polską podróżniczką B.P. . Nie siedźmy sami w domach i nie poddawajmy się zwątpieniu. Nie ważne, czy szaro czy brzydko, czy jesteśmy starzy czy młodzi, ważne jest jaką pogodę mamy w sercu.

Znacie powody dlaczego powstał mój serwis. Przypomnę, bo wydawało mi się, że jestem sama, a po 40 to już nikomu nie jestem potrzebna. Po wyfrunięciu piskląt z gniazda wielu z nas ma podobny problem.

Ci co znają mnie z Facebooka wiedzą, że we wrześniu 2018 wyszłam na kurs tańca i spotkałam fajnego partnera. Ty… też może spotkasz jakiegoś interesującego okularnika lub okularnicę wychodząc na ten właśnie event.

Przed nami 48 spotkań, więc „wszystko się zdarzyć może..”

 

Zapraszam w imieniu własnym i właścicielki Ach Cafe na rozmowy przy kawie z „obcymi ludźmi” pod pretekstem przymierzania.

Autorka:

Kinga Dumna

Możliwość komentowania została wyłączona.