Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Udana inwestycja w kryzysie - Kinga Dumna Studio
13 października 2022 r.
Udana inwestycja w kryzysie
Udana inwestycja w kryzysie

Udana inwestycja w kryzysie zawsze nęci, a przy wysokich stopach procentowych kredytów, szokujących cenach żywności, prądu i gazu, to rarytas, taka okazja.

I tu się zdziwcie co ja Wam w październiku 2022 zapodam, jako udaną inwestycję. Najpierw zachęcę do przeczytania artykułu: „Kochanie nie będę spać pod Tobą” – tu link.

Pościel na zakładkę
Udana inwestycja to lniana pościel.

Temat się wiąże i uzupełnia informację o udanej inwestycji w kryzysie.

Oczywiście, napiszę o doświadczeniu własnym… już przed kryzysem poczyniłam tę inwestycję, zapewniając sobie chłód w lecie i przyjemnie ciepło w zimie. Zapewniłam sobie przy jednym wyborze otoczenie, antybakteryjne i antygrzybiczne. Domyślacie się, że napewno nie był to Nanomax. 

Udaną inwestycją w każdej sytuacji jest pościel z naturalnych włókien. Pościele konopne, a szczególnie lniane zapewniły mi komfort dobrego snu, w każdej porze roku. Dzięki nim pozbyłam się też poczucia winy, że niszczę moją Planetę Ziemię poliestrem. 

Len jest darem natury i synonimem luksusu inwestycja pościel z lnu, daje nam gwarancję dotyku natury na własnej skórze. Zdrowy głęboki sen jest efektem wielu czynników, ale także pościel pod jaką śpimy ma niesamowite znaczenie dla komfortu naszego wypoczynku. 

Dobrze dobrana pościel z lnu służy przez wiele lat. Jej koszt może wydawać się wysoki. Zachęcam do podliczenia korzyści, jakie płyną z posiadania takiej właśnie pościeli. Zrozumiałam już dawno, że to udana inwestycja pod każdym względem.

Tamblowana tkanina lniana, jaką prezentuję na moich stronach sprzedażowych, nie wymaga prasowania.  Równomierne rozwieszenie tkaniny podczas suszenia wystarczy. Nie tracimy czasu na prasowanie, krochmalenie czy magiel. 

Tkanina nie elektryzuje się, co w sypialni stwarza przyjazną naturalną atmosferę, w której utrzymują się ujemne jony powietrza. 

Dla ludzi nadwrażliwych, przebodźcowanych w codziennym wirze życia, może to być kojąca ulga odpoczywać pod taką pościelą. 

Udana inwestycja w kryzysie – trochę arytmetyki

Korzyści płyną też z faktu lniany komplet pościeli, że będzie służył nam wiele lat, a co za tym idzie nie będziemy kupować zmian pościeli z domieszkami poliestru. Przynajmniej 2 x w roku kupujemy komplet pościeli na zimę i lato. To koszt 70 PLN x 2 średnio, jeśli pomnożymy 140 x 5 lat = 700 . Pościel z lnu wystarczy na dłużej… więc już przy tych założeniach  widać, że nie stracimy na tej inwestycji uwzględniając 20 % inflację. 

A… jaka ulga dla emocji, związanych z poczuciem winy za niszczenie środowiska.  

Czasami trzeba spojrzeć trochę dalej niż chwila obecna, bo oszczędność nie polega na tym, że kupimy coś tanio. Tanio czasami oznacza drogo. Ludzie zamożni bardzo ostrożnie wydają pieniądze, chociaż otaczają się przedmiotami postrzeganymi za luksusowe.

Ciebie też stać jest na odrobinę luksusu. Komplet pościeli może być doskonałym prezentem na wiele okazji takich, jak: Boże Narodzenie, Dzień Dziadka, Dzień Babci, dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca, wesela, parapetówki, imieniny, urodziny i wiele innych…

Zapraszam do sklepu — LINK

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *