13 listopada 2019 r.
Ubrania z konopii wpływ na zmianę świadomości
Ubrania z konopii wpływ na zmianę świadomości

Ubrania z konopii są efektem przemiany mojej świadomości, a także zmiany patrzenia na siebie oraz otaczającą mnie rzeczywistość.

Jeszcze pięć lat temu nie medytowałam regularnie, nie uczestniczyłam w coachingach rozwoju osobistego. Nie miałam pojęcia, że to ja kreuję rzeczywistość tylko posiadałam głębokie przekonanie, iż rzeczywistość niszczy mi życie. Wierzyłam, że zły los jest przyczyną mojej stagnacji, a nie przekonania jakimi epatowałam.

Nie znałam pojęcia „Rezonans Schumanna”. Dziś korzystam ze strony informującej o zmianach częstotliwości podstawowej tegoż rezonansu praktycznie każdego dnia. Dlaczego (?). Za chwilę o tym powiem, a teraz tak po kobiecemu opowiem skąd ten rezonans. Zapewniam jak na moje pojmowanie wiedzy, ta częstotliwość podstawowa obliczana jest w sposób skomplikowany. Bo… ilość piorunów na sekundę, bo… równanie Maxwella i w efekcie wyszło 7,83 Hz. I tyle mnie wystarcza do wiedzenia… Hahaha!!!

Częstotliwość 7,83 Hz została nazwana pulsem Matki Ziemi, w którym czujemy się uspokojeni, zrelaksowani, jednakże ten stan od czasu jego odkrycia ulega zmianie i podnosi się częstotliwość pulsu zgodnie ze wzorem złotego ciągu Fibonacciego. Średnia tegoż rezonansu wynosi już 16 Hz, a momentami przekracza 40 – 50 Hz.

Powiem wam, że teraz kiedy jestem przemęczona lub zbytnio pobudzona, sprawdzam Rezonans Schumanna na bierząco jak pogodę.

Rezonans Schumanna w czasie rzeczywistym

Kiedy Puls Matki szybuje ponad 40 Hz mój mózg budzi się do aktywności, Wasze mózgi reagują podobnie. Kiedy nie miałam pojęcia o tych zjawiskach byłam podirytowana w takie dni. Wyczytałam, że taką częstotliwość mają mózgi mnichów ZEN w głębokiej medytacji, a mój mózg tak jak i Wasze mózgi uwielbia 7,83 Hz. Mieliście świadomość tego zjawiska i takiego oddziaływania zmian częstotliwości rezonansu Schumanna na Waszą codzienność?

Ubrania z konopii, jakie teraz możecie kupić w moim sklepie są pośrednio efektem zmian Pulsu Matki Ziemi.

Uśmiecham się do siebie, kiedy czytam to zdanie, ale nie mam wątpliwości, że tak jest. Zaczęłam obserwować siebie i przestałam opierać się otaczającym mnie zmianom częstotliwości Rezonansu Schumanna. Skoro już wiem dlaczego i w jakich dniach następują subtelne skoki nastrojów, nie dać się ponieść synchronizacji własnych fal mózgowych z Ziemskimi. Zaczęłam bardzo szybko ewoluować wsłuchując się w puls Matki Ziemi. Zrozumiałam dlaczego tak ważna jest medytacja choćby w formie świadomego słuchania się w ten puls, choćby na kilka minut dziennie. Bez specjalnych wielogodzinnych nasiadówek na ZAFU czy BLOSTER’ze .

Zacznijcie obserwować siebie świadomie wczuwając się w Puls Matki Ziemi. Moja praca nad sobą przyspieszyła, a także powstało kilka ciekawych pomysłów, choćby takich jak wprowadzenie na rynek Europy ubrań konopnych. Ubrania z konopii pod moją marką są moim najmłodszym dzieckiem i wymagają wiele uwagi.

Powstały konopne bluzy z kapturem dla kobiet, ale także męskie bokserki i dwa rodzaje bluz z kapturem dla mężczyzn. Zaczynam pracę od wewnątrz, kieruję się wygodą i dobrem dla moich najbliższych, a przede wszystkim własnym.

Model bluzy konopnej z kapturem dla kobiet opracowałyśmy z koleżanką tak by zaspakajała ona wszelkie moje potrzeby. Napisałam o tym w artykule:

Konopne bluzy warto mieć w garderobie. Dlaczego?

Bardzo trudno jest znaleźć swoją misję i powołanie, odnaleźć cel życia, który służyłby nam, a także innym ludziom. Gdy nasza świadomość rozwija się możemy mnożyć cele w nieskończoność. Mamy szansę przeżyć nasze życie na falach koherencji serca wsłuchując się w Puls Matki Ziemi, jako jej dziecko uczę się z nią oddychać i spokojnie, z radością płynąć wśród galaktyk realizując swoją misję w kosmosie.

Zapraszam do śledzenia moich stron i czynnego uczestniczenia w rozwoju świadomości mojej osoby, także. Dzięki Wam jestem tu gdzie jestem, a każdy kolejny dzień otwieram, jak kolejną kartę niekończącej się przygody w jakiej wszyscy bierzemy udział. Głęboko wierzę, że ubrania z konopii jakie proponuję wszystkim nam, nie tylko ochronią przed szkodliwym szumem elektromagnetycznym, ale zapewnią poczucie komfortu nam i naszej Planecie.

C. D. N.

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *