Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Świadomość serca prowadzi ścieżką biznesu - Kinga Dumna Studio
17 maja 2019 r.
Świadomość serca prowadzi ścieżką biznesu
Świadomość serca prowadzi ścieżką biznesu

Świadomość serca, a właściwie powrót do odczuwania poprzez jego pole zaczęła jeszcze bardziej nadawać kierunek mojemu biznesowi.

Po zdobyciu wiedzy, jak robić biznes w necie,  wciąż brakowało mi tego czegoś, co będzie prowadziło mnie do sukcesu. Wciąż brakowało mi iskry pasji, która napędzałaby mnie do coraz większego działania. Świadomość serca była wyparta przez rozum, kiedy zanurzałam się w świadomości i logicznej analizie faktów.

Kinga Dumna Studio, świadomość derca
Ładuję baterie nad Bugiem

Mój  artykuł z 26.02.2019 roku zapowiadał przełom, bo już wiedziałam, że wiem, ale nadal nie wprowadzam w życie tych mądrości jakie słuchałam od coach’ów, psychologów i dość dużej grupy ludzi, których zaangażowałam we własne życie. Wszystko to była kalkulacja rozumu, a ja wciąż nie wiedziałam, że jestem istotą, jaką i Ty jesteś. Wreszcie dotarło do mnie, że Jestem miłością, zupełnie tak samo jak Ty.

Szukałam wskazówek, nawet u specjalistów od duszy, w mojej podróży po radość z życia, gdy napotkałam Paulinę Moskalik Polish Spiritual Coach.  Dostałam od niej więcej niż się spodziewałam. Nazwała po imieniu co powinnam robić, gdzieś w duszy czułam podobnie, ale moja logika zagłuszała ten cichy podszept. Dowiedziałam się, że produkty mojej marki Kinga Dumna Studio także ubrania, których jestem producentem, powinny przynosić ludziom radość, piękno i zdrowie.

Świadomość serca, świadomość pola serca, zaczęła wpływać na moją obfitość.

Używam do produkcji moich produktów materiałów naturalnych obecnie takich jak: gryka, bawełna, len, bursztyn, orkisz, konopie. Paulina spojrzała na na ten dobór produktów „radiestezyjnym okiem” .

Mam nadzieję, że niebawem przedstawię tabelę radiestezyjną ze skalą promieniowania życiodajnego biopola używanych w moich produktach materiałów. 

Jeśli jesteśmy „komórkami macierzystymi” na szalkach Petriego i zależnie od stworzonych warunków możemy przekształcać nasze komórki, w zupełnie inne organy, a także wpływać na DNA to dlaczego nie spróbować otaczać się materią podnoszącą nasze wibracje i utrzymywać nasze organizmy w homeostazie. Cieszyć się życiem i budować świadomość serca.

Rozpowszechniona destrukcja naszych atomów poprzez używanie różnorakich rozpraszaczy energii życiowych i biopola może być powstrzymana dzięki dawno zapomnianej wiedzy naszych prababek. 

Maleńkie ziarenko gorczycy białej o średnicy zaledwie 2 mm wytwarza biopole o średnicy jednego centymetra. W lnianych woreczkach gorczyca była stosowana jako środek przeciwbólowy, w stanach zapalnych stawów, korzonków nerwowych i migrenach. 

Opaski na oczy Kraina Śnienia są wypełnione gorczycą i ziarenkami bursztynu. Myślę, że nowa wersja opakowań i wykonania zadowoli najwybredniejszych odbiorców.

Opaska na oczy Kraina Śnienia to produkt wykonany z naturalnej bawełny w kilku wersjach:

1. Opakowanie Premium 40 PLN brutto:

  • Ptaszki i Róże,
  • Różowe Róże
  • Angielskie Róże,
  • Gładkie

Opakowanie 30 PLN brutto:

  • Ptaszki i Róże,
  • Różowe Róże
  • Angielskie Róże,
  • Gładkie
Opaska na oczy, kraina śnienia, Kinga Dumna Studio, naturalne poduszki, gorczyca biała, bursztyn

Świadomość serca, tak uważam, wskazała mi drogę budowania marki właśnie w tym kierunku. Tym razem nie tylko zgodnym z logiką, ale zgodnym z misją mojej duszy. Współzależność, jednakże nie uzależnienie od środowiska kształtuje od kilku miesięcy moje działania, zarówno na polu zawodowym jak i osobistym. 

Jestem spokojna i szczęśliwa jak nigdy nie byłam, a także odnalazłam siebie, miłość i drogę do obfitości. 

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *