21 lipca 2018 r.
Poduszki z łuską gryki – krążek przeciwodleżynowy
Poduszki z łuską gryki – krążek przeciwodleżynowy

Poduszki z łuską gryki – krążek przeciwodleżynowy i jego wykorzystanie w nieco odmienny sposób.

Poduszki z łuską gryki naturalne – mają różne kształty. Mojemu bratu „wpadł w oko”  krążek poporodowy z naturalnego lnu, kiedy „wynękany” 12 godzinnym lotem z USA wszedł do mojego biura.

„- Wiesz… a to jest podobne do tego ochraniacza na szyję co miałem w samolocie.

Intymne Ukojenie poduszka przeciw hemoroidom, Poduszka z otworem na bolące miejsca intymne - przeciw hemoroidom

Poduszka z otworem na bolące miejsca intymne

Siedziałem przez półlotu. Wiesz… czemu?”

Kiedy siedzimy na poduszce z otworem pozwalamy na swobodniejszy dopływ krwi z dolnych kończyn do żyły głównej dolnej. (wejdź w link i zajrzyj do obrazka zrozumiesz o co chodzi)

W procesie starzenia mięśnie wiotczeją, a nasza żyła główna dolna, kiedy siedzimy czuje dyskomfort . Krew nie może krążyć swobodnie robią się małe zatory przepływu, a skutkiem tego tworzą się żylaki. Po długiej podróży w pozycji siedzącej, czy pracy siedzącej puchną nam nogi, a także czujemy ich ciężkoś.

Polecam, 20-30 minut posiedzieć na poduszce z otworem, a zobaczycie jak zmieni się wasze samopoczucie. Poczujecie jak krew zacznie krążyć w waszych nogach, a też i oddech będzie głębszy.

Zupełnie nie rozumiem oporu domowników przed zakupem poduszki z otworem. Kładą niewiadomo dlaczego, na krzesła ogrodowe, taborety bądź inne krzesła z twardym siedziskiem, gąbkowe podkładki.  Wydatek jest podobny, a pożytek chyba większy z wypełnionych łuską gryki poduszek do siedzenia.

Oczywiście, że stosuję na moich twardych krzesłach naturalne poduszki z łuską gryki. Zapewniam, to duży komfort.

Poduszki z łuską gryki, Powitanie Rozkoszy poduszka po porodowa, krążek przeciwodleżynowy średnica 35 cm z okrągłym otworem na miejsca intymne wypełniona łuską gryki, to jeden z produktów marki Kinga Dumna Studio.

Powitanie Rozkoszy – krążek przeciwodleżynowy średnica 35 cm z okrągłym otworem.

Brat zupełnie intuicyjnie przy zmęczeniu w podróży wykorzystał ochraniacz na szyję pod inną część ciała.  W drodze powrotnej do Nowego Yorku miał już mój krążek przeciwodleżynowy Powitanie Rozkoszy.

Polecam te krążki szczególnie młodym mamom po porodzie, z rozwagą by macica się nie opuściła zbyt niebezpiecznie.  Jak każdego roku we wrześniu uczniowie usiądą za biurka i ławki szkolne, może warto by pomyśleć o profilaktyce i siadywać na takim krążku permanentnie.

Mam nadzieję, że dzięki mojej podpowiedzi, unikniesz żylaków, może hemoroidy nie bedą dokuczać. Poduszki naturalne z łuską gryki mojej marki to produkt odnawialny i starczą na wiele lat. 

 

 

KUP TERAZ

Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć.

pozdrawiam Kinga Dumna Studio

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *