Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Poduszki przeciw hemoroidom - naturalne gryczane - Kinga Dumna Studio
22 lipca 2018 r.
Poduszki przeciw hemoroidom – naturalne gryczane
Poduszki przeciw hemoroidom – naturalne gryczane

Poduszki przeciw hemoroidom – naturalne, gryczane był prezentowane artykułach na blogu:

  • Hemoroidy palący problem, wstydliwy problem – Przeczytaj
  • Naturalne poduszki – wypełnione łuską gryki – Dla ciebie
  • Poduszki z łuską gryki – krążek przeciwodleżynowy – Przeczytaj

Poduszki przeciw hemoroidom to poduszki z otworem w środku.

Poduszki rehabilitacyjne, poduszki gryczane, naturalne poduszki, po porodzie

Poduszki rehabilitacyjne

Przypomnę, jeszcze raz,  po co jest ten otwór… Otwór jest po to by oddzielił wrażliwe miejsca od podłoża, do którego dotykamy i wprowadził cyrkulację powietrza. Siedzisko z otworem po środku powoduje zmniejszenie ucisku przez organy wewnętrzne na żyłę główną dolną by mogła odprowadzić krew z komórek całego ciała w kierunku serca. Opisałam to dokładnie w innych artykułach. 

Nie jestem lekarzem, ale ta wiedza jest dostępna ogólnie.

Jeśli blokujemy w jakikolwiek sposób swobodny przepływ krwi w naszych żyłach i tętnicach fundujemy sobie wiele schorzeń. 

Wystarczy drobna korekta w naszym codziennym życiu taka,  jak posiadywanie na poduszkach z otworem przez 20-30 minut dziennie. Spróbowałam i zaczęłam odczuwać zmiany. Nie puchną mi nogi. Dzięki tej małej korekcie w stylu życia, zapobiegam zwyrodnieniu żył, a także unikam aktywności hemoroidów.

Naturalne poduszki przeciw hemoroidom zaczęłam stosować jako podkładki na siedzenia po rozmowie z lekarzem, który specjalizował się w laserowym usuwaniu hemoroidów.

Moja postawa profilaktyczna nadwątliła naszą znajomość, ale praktyczna wiedza w sprawie pozostała we mnie. Zabieg usuwania hemoroidów to wydatek minimum 250 PLN, przy tym strach ból i wiele innych grożących powikłań.

Wykorzystanie tak prostego środka zapobiegawczego, profilaktycznego, jak poduszki z otworem może rozwiązać twój problem lub problem kogoś z twojej rodziny.

Nazwałam moje poduszki z otworem w środku:

  • Intymne Ukojenie – kwadrat o wymiarach 40 cm x 40 cm – Teraz KUP
  • Powitanie Rozkoszy – krążek o średnicy 35 cm – KUP TERAZ

Krążek Powitanie Rozkoszy, towarzyszy mi, gdy prowadzę samochód. Łatwo się domyślić pod jaką częścią ciała…

Moja sąsiadka ta ze zdjęcia nie rozstaje się z poduszką naturalną Intymne Ukojenie.

Napisz jak zmienił się komfort twojego siedzenia od kiedy zacząłeś siedzieć na poduszkach naturalnych z otworem po środku, wypełnionych łuską gryki.

Autor: Kinga Dumna Studio

 

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *