7 grudnia 2021 r.
Poduszki gryczane moda czy konieczność
Poduszki gryczane moda czy konieczność

W zindustrializowanym świecie, a szczególnie w wielkich aglomeracjach jesteśmy permanentnie odcięci od natury.  Poduszki gryczane mogą pomóc w tworzeniu naturalnej oazy dla naszych zmęczonych mózgów i ciał.  Jesteśmy narażeni na zakłócanie pola magnetycznego ziemi. Fale elektromagnetyczne niezgodne z naturalnym rytmem organizmów żywych zakłócają nasze biopole.

Poduszki gryczane – łącznik z naturą.

poduszka gryczana, rozdzielony dotyk, Kinga Dumna Studio

Wiele lat temu wpadłam na rozwiązanie tego problemu, zastosowałam w moich poduszkach wypełnienie z łuski gryki.  Kiedy uzupełniłam wiedzę o właściwościach gorczycy i bursztynu zaczęłam stosować „tych dwoje” w moich produktach, także.

Nasze prababki wiedziały co dobre. Gorczycę białą wykorzystywały jako środek przeciwmigrenowy i w bólach menstruacyjnych.

Ziarna gorczycy mają wielką moc, zatrzymują szkodliwe dla naszego samopoczucia promieniowania geopatyczne. Woreczek gorczycy zabezpiecza nas przed promieniowaniem przez ok. 3 lata.

Dowiedziałam się, że bursztyn od wieków znany jest ze swoich właściwości magicznych, a także pozwala dotrzeć do prawdziwej mądrości. Oczyszcza serce i ducha.

Nabierałam zaufania do magicznej siły mojej poduszki, a to sprawiło, że zabierałam ją wszędzie ze sobą. Doświadczyłam empirycznie jak potrafi się dostosować do moich indywidualnych kształtów, a tym samym daje odpoczynek kręgom szyjnym. W lato jej lniana poszewka była zawsze chłodna.

Mój wewnętrzny spokój wzrastał dlatego, że mój sen był głęboki i zdrowy. Nabierałam przekonania, że robię „dobrze” nie tylko sobie, ale także wszystkim, którzy korzystają z moich poduszek. Stan dobrego samopoczucia trwa, a nawet podnosi się… to czemu nie dzielić się tym ze światem.

Już czwarty rok nie rozstaję się z moją poduszką. Wiele poduszek sprzedałam. Każdego dnia przekonuję się o tym, że to nie moda na bycie bliżej natury, dzięki gryce, bursztynowi i gorczycy to konieczność.

Poduszki gryczane czyli wypełnione łuską gryki to konieczność

Dodam, że stały się moją pasją, a także dźwignią do realizowania wielu innych talentów. Wszystkie materiały zdjęciowe i filmowe wykonałam sama. Fotografowanie i realizacja materiałów filmowych to także moje pasje, a inspiracją do tworzenia jest mój sposób na przyciąganie pieniędzy – MOJE GRYCZANE PODUSZKI. 

Czy może być większy komfort w życiu, gdy człowiek utrzymuje się dzięki pracy, która nie szkodzi planecie? Dzięki stworzeniu sobie takiego miejsca pracy realizuje swoje pasje i talenty. Dwadzieścia lat temu nawet bym sobie tego nie wyobrażała, a dzisiaj tak żyję.

Mam wielką satysfakcję z wyboru takiej drogi życiowej, a wszystko wyczarowały poduszki gryczane. To nie możliwe, abym to ja miała taką moc sprawczą.

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *