25 marca 2017 r.
Pasjobiznes – Kinga Dumna Studio
Pasjobiznes – Kinga Dumna Studio

Pasjobiznes  Kinga Dumna Studio

Jak zacząć pasjobiznes?

Ta historia zaczyna się w 01.01.2016 r. na Facebook’u. Wiedziałam, że dryfując dłużej na łajbie bez, żagla, steru, kompasu i przy zachmurzonym niebie, jest małe prawdopodobieństwo odnalezienia szukanego lądu. Tym lądem ma być dla mnie Kinga Dumna Studio, a jedną z wysp  blog.

Za mną takie porty jak:

 • Realizacja modułów  do programu „Na zdrowie” dla TVP2 i TVP3 1999 – 2002,
 • Pozyskiwanie sponsorów do programu „Jaka to melodia?”,
 • Udział w realizacji pierwszego filmu promocyjnego dla kliniki „Enel-Med”,
 • 2005-2012 prowadziłam Agencję Artystyczno Reklamową „Media Design”,
 • Sprawiłam, że w Ambasadzie Brytyjskiej zostało oprawione muzyką przyjęcie z okazji obchodów 80-tych urodzin Królowej Elżbiety II,
 • 14 października 2006 zorganizowałam oprawę muzyczną na 14-ty bal organizowany przez  British Polish Chamber of Commerce w hotelu Intecontinental.

Wydarzeń mniejszej rangi jakich byłam sprawcą nie będę opisywać bo to nudne.

W lutym 2016 przystąpiłam do nauki najnowszych technik sprzedaży za pośrednictwem internetu oraz zmiany moich przyzwyczajeń, by zrealizować marzenia i…  by „o mnie” było „o mnie” – a nie jak dotąd „nie o mnie”.

Kinga Dumna Studio jest nie tylko realizacją moich pasji, ale z czasem ma się przekształcić w  źródło dochodu.  W przyszłości moje serwisy i sklepy mają stać się źródłem inspiracji dla kolejnych dni mojego serfowania po życiu.

Blog Kinga Dumna Studio to może być inspiracja, także dla Ciebie mój Fanie, Odbiorco, Czytaczu i Klikaczu.

Opowiem Ci, jak można przed pięćdziesiątką zaczęłam  wszystko od nowa z nadzieją, że spełnią się marzenia.

Chciałabym pomóc Tobie utrzymać dobrą kondycję, zarówno fizyczną jak i psychiczną.

Trzy kółka zawarte w logo mają symbolizować równowagę ducha, ciała i umysłu. Mam nadzieję, że moja postawa, determinacja w działaniu i konsekwencja udzielą się Tobie. Obserwując moje działania uwierzysz, że jeśli zdecydujesz się skoczyć na głęboką wodę – uda się wszystko co sobie zamarzysz.

Zobacz moje strony na Facebooku;

Jeśli polubisz mój blog, będziesz tu zaglądać, postaram cię zaskoczyć, tak jak każdego dnia zaskakuję samą siebie.

Blog – Kinga Dumna Studio – zawiera cztery kategorie tematów takich, jak:

 • Motywacja,
 • Obserwacja,
 • Sprzedaż,
 • Marka.

W tematach głównych będą przewijać się wątki :

 • e-profilaktyka,
 • styl życia,
 • pieniądze,
 • zdrowie i uroda,
 • edukacja,
 • muzyka klasyczna,
 • opera, operetka
 • malarstwo.

Pieniądze leżą na ulicy, podobno.  Teraz mawia się, że pieniądze leżą w internecie. W tych okolicznościach nie miałam innego wyjścia, założyłam Blog Kinga Dumna Studio.

Inteligentna osoba, świadoma swojej wartości jednostka, rozwija swoje pasje. Praca to jej  pasjobiznes, który skupia grupy ludzi o podobnych wibracjach wzajemnie przyciągający swoje energie.

W multimedialnym supermarkecie, gdzie przechadza się miliardy ludzi otwierasz witrynę i jeśli czujesz, że tego potrzebujesz wchodzisz i czerpiesz korzyści odpowiednie tylko dla Twojego indywidualnego ekosystemu, Drogi Czytelniku;

Zachowując równowagę ducha, ciała i umysłu masz możliwość szybować  w wirtualu mocno stojąc na fundamentach świata realnego. Nie ma dla ciebie granic, ograniczających systemów sprzedażowych, płatniczych. Możesz stać się twórcą, odtwórcą i kim tylko sobie zamarzysz, bo znajdziesz tu specjalistów, którzy grupowo lub indywidualnie naprowadzą twój umysł na właściwe tylko dla ciebie tory.

Nie ma takiej istoty na świecie, która nie ma talentu,

bo tu dowiesz się, że systematyczna praca rozwija twoje talenty najbardziej. Nawet totalny brak talentów może stać się naszym orężem w walce o byt. Bo kiedy poznamy w jakim obszarze jesteśmy beztalenciem, staniemy się ekspertem w tym obszarze naszego życia. Tu zawsze jest szansa, że napotkamy w tym mrowiu osobowości takich,  co mają podobny problem.  My jako eksperci pomożemy im ten problem rozwiązać i pokonać własne ograniczenia związane z brakiem talentu.

Takie zmiany zaszły na świecie na przestrzeni niespełna 10-ciu lat.  Skoro takie działania tworzą więzi międzyludzkie, nie szerzą antagonizmów, rasizmów,  nie pozostaje nam nic , jak wsiąść do tego statku płynącego w cyberprzestrzeni. Od dziś będę popłynąć ku realizacji moich marzeń.

Miałam to szczęście, że mnie  poprzednia epoka ryb u schyłku XX wieku, wyedukowała w ławkach i potrafimy pisać piórem, ołówkiem, a także na klawiaturze komputera. Jako prehistoryczny twór postanowiłam zakosztować tego wirtualnego cudu – egzystencji w wirtualu.

Marka własna co to jest?

Autor: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

4 odpowiedzi na “Pasjobiznes – Kinga Dumna Studio”

 1. Małgorzata pisze:

  Cieszę się,że tu trafiłam…i mogę obserwować Twój rozwój..
  Życzę tylko sukcesów 🙂 przed i po 50-siątce 🙂

 2. Lidia Polomska Tomes pisze:

  Znalazłam trochę czasu ze pooglądać profile znajomych,,Mezus zajmuje się wnukiem wiec nie jestem absorbowana,,,Kinga życzę powodzenia,,mam syntement dla twojego imienia bo ja także jestem LIDIA MARIA KINGA,,,POZDRAWIAM SERDECZNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *