26 lipca 2018 r.
Oprawki okularowe marki Bodyych
Oprawki okularowe marki Bodyych

Oprawki okularowe marki Bodyych w moim sklepie pojawiły się tuż po określeniu charakteru marki Kinga Dumna Studio. Na początku czerwca 2018 roku. Przedwojenna jakość produktów o jakiej wspominał dziadek zaczęła pojawiać się w moim sklepie nie tylko pod moją marką.

Oprawki okularowe marki Bodyych poznałam już w 2012 r. 

Zapraszam też do naszych aukcji na Allegro

gdzie są modele nie wystawione w sklepie. 

Wszelkie pytania proszę kierować na nr 572961966 realizujemy zamówienia indywidualne, także.

Zapraszam na film:

Kiedy w 2017 roku uprałam w pralce moje markowe oprawki z progresywnymi, fotochromatycznymi szkłami wróciłam do oprawek marki Bodyych.  Tworzyłam wtedy fundamenty pod mój sklep internetowy i produkty z brandem marki własnej.

Nabyłam od Pana Andrzeja Bodycha  trzy oprawki okularowe  w cenie jednej tej jednej wypranej.

Wiedziałam jaka jest jakość produktów marki Bodyych ponieważ od 2012 roku używałam moje niezniszczalne ręcznie rzeźbione oprawki okularowe tego producenta.  Dziś mam kolejne doświadczenie. Jedną z par zakupionych w 2017 r oprawek, także uprałam w pralce i nic się nie stało. Wypadła tylko śrubka.

Kiedy już poduszki naturalne wypełnione łuską gryki pod moją marką zaczęły się sprzedawać i powstał zamysł – prezentowania i propagowania „przedwojennej jakości”, wróciłam do zakładu produkcyjnego Pana Bodycha i postanowiłam sprzedawać jego produkty w moim sklepie.

Doskonała jakość oprawek, ich niepowtarzalności i estetyka są materializacją cech pozytywnych produktów, które pragnę dostarczać klientom mojego sklepu internetowego.

Wielu z was powie to dziwne podejście do handlu… ale jestem użytkownikiem produktów firmy Apple i cenię sobie bardzo wysoko cechy tej marki. Nie jestem jak Steve Jobs, ale w miarę możliwości staram się dążyć do doskonałości. Pracowitość, wytrwałość i rzetelność, a przede wszystkim „przedwojenna jakość”.

Oprawki okularów wymagają przymierzania i nawet jestem skłonna stworzyć takie „show room” w realu. W chwili obecnej zapraszam do mojego sklepu, gdzie są obrazy olejne, naturalne poduszki z łuską gryki i coraz więcej oprawek okularowych marki Boddych.

Wejdź! Zobacz! Kup teraz!

oprawki okularów, oprawki okularowe
Kinga Dumna Studio – marka własna

Zadbam by jak najszybciej zamówiony towar znalazł się w twoim domu.

Pozdrawiam serdecznie

Autorka bloga, kreatorka marki i sprzedawca

Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *