20 czerwca 2018 r.
Naturalne poduszki – wypełnione łuską gryki
Naturalne poduszki – wypełnione łuską gryki

Naturalne poduszki – wypełnione łuską gryki i bursztynem są źródłem kontaktu z naturą w chwilach trudnych takich, jak długotrwała choroba wymagająca leżenia. Kiedy nie możemy wstawać z łóżka przez dłuższy czas nasze ciało wiotczeje, a co za tym idzie narażone jest na odleżyny. By  nie dopuścić do tego stanu poduszki z łuską gryki nadają się doskonale.

Krążek przeciwodleżynowy

Naturalne poduszki jakie Państwu prezentuję, zapewniają  cyrkulację powietrza i uniemożliwiają przegrzanie się skóry

Łuski przemieszczają się pod wpływem naszych ruchów nie powodują zastoin limfy i nie blokują naczyń włosowatych w skórze. Ta właściwość materiału wypełniającego umożliwia odpowiednie ukrwienie i dotlenienie miejsc wrażliwych narażonych na odleżyny.

Długotrwałe siedzenie, nie tylko na wózku inwalidzkim, bardzo często doprowadza do zmian zapalnych skóry w obrębie kości guzicznej. W takim przypadku proponuję poduszkę nie tylko wypełniona łuską gryki, ale także z otworem po środku.

Poduszka przeciw hemoroidom / po porodzie.

Zawsze lepiej zapobiegać stanom zapalnym skóry, które prowadzą do jątrzących się i nie gojących się ran. Czasami tak bywa, że w wyniku operacji miejsc intymnych związanych z żylakami odbytu, czy hemoroidami, lub po porodzie również zalecałabym poduszki z otworem.

Oto produkty marki Kinga Dumna Studio – dostępne w trzech kolorach: bordo, szary, naturalny len.

Intymne Ukojenie – jest to poduszka, która służy nam do profilaktycznego działania zapobiegania powstawania hemoroidów, żylaków odbytu, bądź też po operacjach sfer intymnych i rehabilitacji. – KUP TERAZ

Kojący Pocałunek poduszka przeciw odleżynom

Powitanie Rozkoszy – krążki przeciwodleżynowe polecam także po porodzie. – KUP TERAZ

Kojący Pocałunek – naturalne gryczane poduszki przeszywane z bursztynem, np.: do wózków inwalidzkich. – KUP TERAZ 

Moje produkty tworzą ludzie w manufakturach. Do poduszek stosuję naturalną bawełnę  lub len, a zamek błyskawiczny ułatwia kontrolę nad zawartością wypełnienia.  Rzetelność wykonania i certyfikowane produkty użyte do wykonania poduszek zapewniają wysoką jakość oferowanych produktów.

Polecam też do zastosowania ich jako podkładki na siedziska, krzesła, czy fotele ogrodowe. Szczególnie zachęcam do poduszek z otworami. Używam tego typu poduszek do siedzenia by moja żyła główna dolna nie była  blokowana, a krew łatwiej przepływała do kończyn dolnych. Taka profilaktyka między innymi zapobiega tworzeniu się żylaków na nogach.

Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, nie zaszkodzi wypróbować…

Zapraszam do sklepu – KUP TERAZ

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *