Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Nagroda dla podświadomości - motywacja 02 - Kinga Dumna Studio
23 marca 2017 r.
Nagroda dla podświadomości – motywacja 02
Nagroda dla podświadomości  – motywacja 02

Nagroda dla podświadomości – daje nam motywację do działania. Czy wiedziałeś o tym?

Elegancka nagroda dla  podświadomości została zakupiona wczoraj, podobna do tej na obrazku.
Byłam „wynękana” – sprawami firmowymi.
Moje podręczne zasoby pojemności pamięci powiększyły się co najmniej razy dwa w zderzeniu z rzeczywistością tworzenia własnej firmy.

Rozmowy o programach fiskalnych i księgowości przeciążyły mój procesor pamięci, który mentalnie wymieniam na sprawniejszy, dlatego postanowiłam nagrodzić podświadomość.

Ten pomysł podsunął mi Robert Trzebiński www.lifemission.pl . na jednym ze swoich publicznych wykładów.

Długo odwlekałam, otworzenie firmy mimo odbycia wielu coaching’ów przygotowujących mnie do skoku na głęboką wodę. Zupełnie nie miałam motywacji do finalizacji moich wysiłków teoretycznych.

Zbijanie argumentów na „nie” – teoretycznie miałam opanowane, ale praktycznie odwlekała bym ten fakt w nieskończoność.

– Miałam swoje uzasadnienie tej niechęci, ale przyszedł dzień, w którym nie było już wyjścia. Postał ten serwer. Powstał sklep. Tylko ja nie byłam gotowa. Przełamałam się wreszcie i ruszyłam w realny świat tworzyć podstawy platform sprzedażowych, które oparte są na programach księgowo fiskalnych.

Proces zapoznawania się z tą nową i niezbędną wiedzą był żmudny i wymagający dużo wysiłku intelektualnego. Byłam dumna, ale szczęścia nie czułam z przyswojonej wiedzy. Wiedziałam, że będę powtarzać te czynności, które staną się za kilkadziesiąt dni rutyną. Miałam pewność, że zionę totalną niechęcią do tych czynności.

Wracając z biura księgowego, stanęłam przed witryną jubilerską i postanowiłam po tym wysiłku zrobić sobie przyjemność. Zakupiłam kolczyki by zrobić „kotwicę”. Połączyć nieprzyjemne z przyjemnym.

W nocy część mojej nagrody przepadła. Sprzątnęłam w poszukiwaniu tej połowy pokój, zmieniłam pościel i znalazłam ów „dar” na podłodze w łazience.

Mój mózg przeszedł 7 metamorfoz w tym czasie, ale ani razu nie usłyszał: „Jesteś głupia wydałaś pieniądze i je straciłaś w kilka godzin”
To znak, że moja samoocena uległa przewartościowaniu. To znak, że zaczynam siebie lubić.

Mam w uszach oba kolczyki i czuję się bosssko.

Mam nadzieję, że ta „kotwica” wystarczy bym systematycznie odrabiała zadania księgowo fiskalne.

 

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *