Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Marka własna co to jest?  Kinga Dumna Studio - Kinga Dumna Studio
24 czerwca 2018 r.
Marka własna co to jest?  Kinga Dumna Studio
Marka własna co to jest?  Kinga Dumna Studio

Marka własna co to może być…

Wielkie wyzwanie, a także odpowiedzialność dla twórcy – marka własna.  Składa się na nią wiele elementów, między innymi: własne logo, indywidualny charakter… kształtuje się ją jak ludzką osobowość, z cechami wyróżniającymi charakter marki.

Jak podaje wikipedia, najstarszą marką jaką znamy na polskim rynku handlowym jest kopalnia soli w Wieliczce.

Budowa własnej marki i  firmy, czegoś z niczego od postaw stały  się moim celem, a 10.04.2017 r. Mimo płynącego czasu, wciąż brakowało mi wiodącego konceptu do kreacji wizerunku marki: Kinga Dumna Studio (KDS).

Ileż razy słyszałam  tzw. „konstruktywną krytykę”.

To fakt; Nie mam napisanego biznes planu. Nie mam kalkulacji kosztorysowych. Nie mam praktycznie „nic” tylko „mrzonki”. Czyli raczej wariactwo, a nie poważny biznes.

Firmę postanowiłam otworzyć 21 kwietnia 2017 mimo, że „piątek oznacza zły początek”.

Nie mam już wyjścia, koszty jakie generuję zjadają mnie, więc trzeba koniecznie zaksięgować. Specjaliści od stawiania systemu fiskalnego działającego na Apple ciągle byli jak fatamorgana. Oparcie systemu księgowego w Polskiej rzeczywistości na systemie mac stanowiło wielką trudność.

Kolejne wydatki, a planu brak. Hahaha!!!

Mimo tego dziwny spokój w sercu, bo to nie moja pierwsza firma. Wiem co robiłam przez ostatnie lata, jak przygotowywałam się do tego działania.

Robiłam też symulację sprzedaży produktów i infoproduktów. Mam „zielone” pojęcie, ile czego muszę dziennie sprzedać.

Długo szukałam w wyobraźni czegoś co  nie ma terminu ważności i „to coś” może stać się potrzebne w specyficznych okolicznościach grupie targetowej 40+, a nawet niezbędne.

Jaki produkt opakowany w mój brand zaakceptuje grupa odbiorców z dochodami powyżej 4000 PLN na miesiąc?

Czy stawiać na Chiński produkt z Alibaby, a może postawić na Polskiego producenta w moim brand’zie?  ECO?

Pytania kłębiły się w głowie i towarzyszył temu brak pewności siebie, ale płynęłam do brzegu. Linii brzegowej nie było widać tylko dopiero logo i logotyp: 

Chyba mi odbiło!  Będzie wersja „Polski producent” w brandzie Kinga Dumna Studio. Wytworzę jakość. Będzie cena. Stworzę pierwszy pakiet sprzedażowy produktów. Tylko czy zrównoważy to koszty mojego utrzymania?

Nie napiszę „co to”  bo zobaczycie „to”  w moim sklepie we wrześniu 2017 r.

Po prostu, otworzyłam oczy dziś rano. Wiedziałam czego szukać,  jakiego produktu i producenta.

Moja pierwsza linia sprzedaży, pierwszy filar biznesu. Kiedy opanuję sprzedaż i dystrybucję tej serii produktów to będę wprowadzała kolejne, przynajmniej taki mam plan.

Oczywiście, rękodzieło będzie (malarstwo, rzeźba, koronki itp.).  Info-produkty też będą, takie jak e-booki, poradniki i inne. I tak bardzo marzy mi się… opera. Z wysoką kulturą nie jest łatwo. Hahaha!!!

Moja nierealna wizualizacja, tylko w moim sercu daje podstawy do spokojnego myślenia sukcesie tego przedsięwzięcia. Marzę o kreowaniu własnej  Polskiej marki  – Kinga Dumna Studio.

Umiejętne budowanie świadomości marki to kolejne wyzwanie jakie stawia marka własna

Zaczynam tworzyć styl własnej marki, a świadomość  tego co buduję utrwalam w kontakcie z odbiorcami w Social Mediach.

Na Facebook’u i YouTube dzielę  się oddechem naturalnego piękna, który każdy z was może mieć u siebie w domu i przekonać się, czy to co proponuję działa.

Moja marka własna co to jest?  To epatująca miłością do natury kraina materializacji marzeń.

Niestety nadal nie wychodziłam poza krąg ograniczeń. W przeglądarkach moje artykuły i produkty nadal nie były widoczne. Gdyby nie determinacja i zasoby finansowe jakimi dysponowałam wcale nie było uroczo, a już napewno zabawnie. Skrzydła podcinała mi szczerząca zęby przeszłość, a także straty finansowe kumulowały się.

W sierpniu 2017 wprowadzam na rynek sprzedaży 11 nowych produktów pod marką własną w dziale e-profilaktyka.

Każdy z tych produktów dostał nazwę własną dla podkreślenia indywidualnego podejścia do mojej marki.

Aktywny link przeniesie was do strony sprzedażowej produktów.

Pierwszych pięć produktów to poduszki naturalne wypełnione łuską gryki, które są w pokrowcach z wysokiej jakości bawełny i naturalnego lnu.

Poduszki rehabilitacyjne, poduszki gryczane, naturalne poduszki, po porodzie
Poduszki rehabilitacyjne

Poduszki do medytacji, relaksu, snu bądź jogi są także w pełni naturalnym produktem. Pokrowiec z wysokiej klasy bawełny lub lnu.

a) wałek 14 cm średnica – 50 cm dł wypełniony łuską gryki i 40 cm dł wypełniony łuską gryki i bursztynem.

  • Niebiańska Odyseja – pufa, zafu.
  • Ciepłe Spotkanie – pas lędźwiowy wypełniony gorczycą i bursztynem.
  • Kraina Śnienia – opaska na oczy z gorczycą i bursztynem.
Produktem magicznym jedenastym jest:

TERMOFOR NATURALNY „DUO”

wypełniony pestkami wiśni.

Opisy użytkowania, filmy i inne materiały informacyjne oraz instruktażowe będą zamieszczane sukcesywnie. Wszystko to wymaga czasu i Benedyktyńskiej cierpliwości. Cała praca wykonywana jest ręcznie co zapewnia jakość natomiast powodowało opóźnienia w rozpoczęciu działalności handlowej.

Poetyckie, unikatowe nazwy dla produktów mają dać odrobinę lekkości  dla naszych przyzwyczajonych do twardych realiów zmysłów.

Mam nadzieję, że produkty spełnią Wasze oczekiwania pod względem jakości.

Dajmy sobie odrobinę miłości i oddechu natury w zalanym masową produkcją świecie.

Marka własna co to jest – pytam i nadal nie mam jasnego obrazu jej wizerunku, choć już zbliżał się czerwiec 2018 nadal nie nie wiem, jak prezentować moje dziecko.

Otworzoną galerię obrazów olejnych, sprzedaję poduszki wypełnione łuską gryki i bursztynem.

27 lutego 2018 r. otworzyłam kolejny dział firmy Tadeusz Pszonka Music – ale wspólnego mianownika dla moich działań wciąż nie mogłam znaleźć i wyróżnika dla mojej marki.

Maka własna co to jest dla mnie? 22 maja 2018 roku wykrzyknęłam; „eureka!”.

Nowy rozdział w historii Kinga Dumna Studio – przestałam szukać na zewnątrz zajrzałam w siebie.

Określenie charakteru i jednoznacznych kierunków działań biznesowych, a przede wszystkim nadanie charakteru marki to nie jest łatwe wyzwanie nawet dla specjalistów.

Ostateczną formę zamykającą moją transformację z biznesu off line na on line przyniosło otwarcie działu firmy Tadeusz Pszonka Music.

Moje dotychczasowe działania i prezentacja, w zderzeniu z oczekiwaniami odbiorców kultury wysokiej, zupełnie nie były zharmonizowane ze stylistyką jaką epatowałam do 22 maja 2018 r.

Kinga Dumna Studio - galeria sztuki

Dotychczasowa grupa targetu określona jako „wszyscy” lub „szukajcie, a znajdziecie”, a przede wszystkim jej nie określenie, dawały możliwość „eksperymentowania”. Niestety nadal nie mam zafokusowanych na jakieś zjawisko fanów. Specjaliści doradzali, zawężanie kierunków i rodzajów produktów, a ja nie chcę się zamykać.

Moja nijakość w fazie przyswajania wiedzy, na temat jak prowadzić biznes w sieci i przez social media, była doskonałą sztuką kamuflażu,  by spokojnie przeprowadzić badanie ryku i nie prowokować zbytnio obserwatorów. Dzięki temu bardzo wiele dowiedziałam się o sobie, o tym jak inni mnie postrzegają, a przede wszystkim co wywołuje niezadowolenie, a czego nie powinnam robić.

Wyróżnikiem marki będą stylistyka okresu międzywojennego 1918 – 1939  i kina niemego oraz tak często wspominana w opowieściach mojego dziadka, przedwojenna jakość.

Mam świadomość, że łatwo nie będzie bo stylistyka kina niemego i przedwojennych klimatów to niszowy temat, ale czy wtedy nie było ekologicznie, naturalnie… Używało się nawozów naturalnych, spało się w naturalnym lnie, a na puchowych poduchach wylegiwały się wyższe sfery. Siano lub łuski gryki czy rafia wypełniały wałki, tapczany, kanapy czy poduszki.

Jadało się przy owalnych stołach z białym obrusem, porcelanowej zastawie używając srebrnych sztućców i kryształowych kieliszków. Plastikowe widelce, czy papierowe jednorazowe talerze w grę nie wchodziły…

Czy chcesz zobaczyć taki świat? Zapraszam na mojego bloga i strony. Wszystko to będzie współbrzmiało z muzyką operową.

Dużo ryzykuję wybierając taki kierunek kreacji wizerunku firmy, ale skoro to ma być moja prawdziwa pasja… niech tak się stanie.

Marka własna co to jest? – To harmoniczne współbrzmienie mojej natury z moim pasjobiznesem, sprzedażą, zyskiem, ale i wrażliwością na piękno i jakość produktów i usług, jaką pragnę Wam prezentować w moich sklepach

Autor: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *