28 stycznia 2019 r.
Ludowe sposoby na ból – gorczyca biała
Ludowe sposoby na ból – gorczyca biała
gorczyca biała, ludowe sposoby na ból
Gorczyca biała

Ludowe sposoby na ból medycyna konwencjonalna, bardzo często, uważa za efekt placebo. Gorczyca biała epatuje specyficznym rodzajem biopola, które wpływa na zmianę subtelnych struktur komórek w organizmach żywych. Nasze prababki tę niepozorną roślinę przyprawową z rodziny kapustowatych wykorzystywały jako panaceum na wszelkie bóle, także,  reumatyczne, migrenowe, menstruacyjne oraz nerwowość.

Moje obserwacje, a także doświadczenia pokoleń, przekonały mnie, że mieszankę gorczycy z bursztynem można stosować jako 100 % naturalny nieinwazyjny środek przeciwbólowy. W moim sklepie są dwa produkty, które zawierają nasiona gorczycy.

f

Wypróbuj ludowe sposoby na ból!

Pas lędźwiowy – Ciepłe Spotkanie

pas lędźwiowy, gorczyca biała, bursztyn, ciepłe spotkanie, Kinga Dumna Studio, naturalne poduszki

Pas Ciepłe Spotkanie wypełniony gorczycą i żwirkiem bursztynowym wykorzystujemy przy dolegliwościach bólowych w dolnych częściach kręgosłupa. Ciepłe Spotkanie działa rozgrzewająco. Ten pas lędźwiowy przywraca odpowiednie ukrwienie miejsc podlegających jego działaniu, dotlenienie, a tym samym odżywienie komórek.

Ciepłe Spotkanie można dostosować do każdej sylwetki za pomocą regulatorów umieszczonych na paskach mocujących.

Opaska na oczy – Kraina Śnienia

Kinga Dumna Studio, ludowe sposoby na ból, opaska na oczy, zdrowy sen, gorczyca biała, bursztyn

Opaska na oczy zapewnia wyciszenie bodźców świetlnych, które rozpraszają spokój naszego umysłu. Każdy wie jak ważne jest zminimalizowanie drażniących bodźców przed zaśnięciem i w trakcie snu.  Narażeni podczas dnia na tysiące bodźców drażniących nasz system nerwowy nie potrafimy wyciszyć się. Kiedy nadchodzi pora odpoczynku, dokuczają nam bóle głowy, narasta nerwowość, cierpimy na bezsenność, a także migreny.

Ludowe sposoby na ból zasługują na szczególną uwagę, pomimo, że medycyna i farmakologia rozwinęły się. Powrót do natury zawsze niesie uzdrowienie.

Bardzo często zapominamy o kojącym działaniu natury w naszych mieszkaniach oddzielonych betonem od matki ziemi, a także pociętych siecią pól elektromagnetycznych.

Gorczyca ma jeszcze inną właściwość, chroni nasz organizm przed szkodliwym promieniowaniem podziemnych cieków wodnych. Bardzo często zapominamy o szkodliwym wpływie tych źródeł wibracji oddziałujących na nasze biopole.

gorczyca biała
Gorczyca Biała

Bardzo długo przekonywałam siebie, czy powinnam otworzyć się na tego typu doświadczenia. Długo nie mogłam przekonać siebie by prezentować publicznie takie ludowe sposoby na ból. Nie tylko ten ból fizyczny, ale także duchowy.

Oddzieleni od źródeł naturalnych metod zasilania naszego biopola nie czujemy się dobrze. Nasze samopoczucie, nacechowane nerwowością nie ma szans na ukojenie jeśli nie wprowadzimy do naszego otoczenia generatorów naturalnej energii. Stabilna wyrównana energia naszego biopola, daje nam szansę na długowieczność. To odpowiednie środowisko kształtuje nasze naturalne zdolności do samouzdrawiania, a także utrzymania naszych ciał w doskonałej kondycji.

Jeśli temat cię zainteresował zostaw komentarz. Możesz też udostępnić ten artykuł.

Dziękuję…

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

2 odpowiedzi na “Ludowe sposoby na ból – gorczyca biała”

  1. Maggi pisze:

    Wyczytałam w książce rosyjskiej medycyny ludowej że dokładnie tsk jest. Ja to wiem. Interesuje się energią i to prawda. My jesteśmy energią i wszystko ma na nas wpływ.

  2. Kinga Dumna pisze:

    Jeszcze w latach 90-tych minionego wieku w polskiej książce „Rośliny Lecznicze i ich praktyczne zastosowanie” Autorzy: Aleksander Ożarowski, Wacław Jaroniewski — na stronie 166 jest napisane „…Korzystne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne ma polegać na zneutralizowaniu szkodliwego promieniowania cieków wodnych przez nasiona. Zapas gorczycy odnawiać co 3 lata.” – Dziękuję za rozpoczęcie wątku dyskusji… może ktoś się przyłączy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *