Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Kwiaty do salonu malowane na płótnie - Kinga Dumna Studio
14 lutego 2018 r.
Kwiaty do salonu malowane na płótnie
Kwiaty do salonu malowane na płótnie

Kwiaty do salonu, malowane na płótnie, wprowadzają powiew radości i piękna.

Kwiaty do salonu malowane szpachla na płótnie z mojej galerii mogą być prezentem na wiele okazji, a przede wszystkim nigdy nie więdną.  Kwitną o każdej porze roku, a ich gatunki są symbolami uczuć jakimi epatuje ludzka istota.  Przypominają nam o miłości, zazdrości, a przede wszystkim o tym, że człowiek jako istota nie tylko cielesna, ale napełniona duchem, zawsze kierował się ku naturalnemu pięknu.

Kwiaty do salonu malowane wrażliwością ich autorów, oprawione w złote ramy nadają blasku i pozytywnej energii wnętrzom, które zdobią.

Mnie przynoszą radość i inspirację do dalszej pracy nad budowaniem wizerunku mojej marki.

Podczas tworzenia wizeruneku mojej marki w internecie łamię wiele ustalonych kanonów. Nie skupiam się najednym temacie, a chcę ukazać jak wielką różnorodnością cechuje się ludzkie życie.

Moje życie jest pełne zaskakujących zdarzeń  i namiętności. Każdy dzień jest podobny, ale mieni się tysiącem różnorodnych barw, niby łąka wypełniona po horyzont polnymi kwiatami.

W trakcie budowania ścieżki mojego pasjobiznesu, nie odcinam się od mojej wyobraźni, czy wrażliwości? Nie ma takich powodów.  Na stronach tego bloga znajdziesz moje pasje, poznasz różne warstwy mojej natury, różne źródła inspiracji z jakich tworzę mój świat.

Na wiosnę 2018 roku zbudowałam dwa działy sprzedaży firmy:

  1. Poduszki – gryka, bursztyn, gorczyca – to naturalne produkty do snu i rehabilitacji.
  2. Kinga Dumna Studio – Galeria, obrazy: „Kwiaty na każdą okazję” – niepowtarzalne.

Trzeci dział firmy w budowie.

Przez ten rok zdobyłam tak wiele doświadczeń osobistych, jakich, bywały takie okresy czasu, nie doświadczałam całymi latami. Mimo tej wielości doświadczeń osobistych, wreszcie nauczyłam się głęboko oddychać podczas medytacji  i powróciłam do równowagi.

Wyzbyłam się lęku małości, moja dusza znów zaczęła śpiewać, wymyślać piosenki, pisać i tworzyć. Zrozumiałam, że tylko jedność myśli, słów i czynów daje wewnętrzny spokój i harmonię.

Wszystko mam w mojej duszy, kolorowe kwiaty, miłość, wielkość i marzenia o mojej firmie. Wszystko to składam jak puzzle, wokół mnie i tworzę mój własny świat.

Nie patrz ile masz lat, jakie masz wykształcenie, patrz co dobrego niesiesz sobą dla świata.

Bądź łąką pełną kwiatów i burzą majową. Bądź sobą dla siebie. Kochaj siebie, a jeśli starczy Ci miłości obdaruj ją innych.

Wpuszczam Cię do mojego świata bo ufam, że jesteś osobą wrażliwą i chcesz wzrastać tak jak ja. Wchodząc na tego bloga i komentując nauczysz mnie swojego świata, a ja podzielę się moim.

Kinga

 

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *