2 listopada 2019 r.
Konopne bluzy warto mieć w garderobie. Dlaczego?
Konopne bluzy warto mieć w garderobie. Dlaczego?

Konopne bluzy z kapturem dla dziewczyn i kobiet są sztandarowym produktem mojej kolekcji. Autorski projekt tej bluzy powstał na bazie realizacji kolejnego marzenia, by było, wreszcie, ciepło w głowę, w nerki – „korzonki” i ręce. Rękawiczki ciągle gubię. A Wy?.

bluzy konopne, konopie, dzianiny z konopii, tkaniny z konopii, ubrania z konopii

Konopne bluzy z kapturem mają wszystko w jednym, a nawet miejsce na biust i brzuch.

Dodam, że mają o wiele więcej niż byśmy się spodziewali, chronią przed promieniowaniem UVB. Nie mamy czasu chronić naszych głów przed naświetlaniem słonecznym parasolami czy kapeluszami. Zimowe czapki ugniatają i odkształcają nasze fryzury, więc kaptur zastosowany w bluzie jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Jego kominowy model uwalnia mnie od zakładania szalika czy apaszki. Kolejny element garderoby jakiego już przy tym modelu bluzy nie musimy nosić.

Jest grupa kobiet, która nosi „moherowe berety”. Zmiana mocherowych beretów na konopne kaptury moich bluz pewnie by spowodowała wiele zamieszania w ustalonej od lat modzie, ale efekt mógłby być piorunujący. W świecie ezoterycznym konopne szaty chroniły przed złymi mocami i klątwą.

Właściwości konopnych szat przed, tak zwanym „złym okiem”, przyjdzie nam sprawdzić podczas użytkowania produktu. Badań naukowych na ten temat nie ma.

Zmiana mocherowych beretów na konopne kaptury moich bluz pewnie by spowodowała wiele zamieszania w ustalonej od lat modzie, ale efekt mógłby być piorunujący. W świecie ezoterycznym konopne szaty chroniły przed złymi mocami i klątwą. 

Konopne bluzy z kapturem są uszyte z dwu rodzai tkanin.

konopie, hemp, konopne dzianiny, konopne tkaniny, Kinga Dumna Studio

Dzianina konopna w kolorze bordo i naturalnym zawiera;

– 55 % konopii,
– 45 % bawełny.

Dzianina konopna nadrukowanym wzorem zawiera;

– 53 % konopii,
– 42 % bawełny,
– 3 % spandeks – w wyrobie tej tkaniny włókno jest pozyskiwane z segregowanych odpadów co wpływa na zmniejszenie zanieczyszczenia plastikiem środowiska.

Wyczytałam w mądrych artykułach, że ludziom wrażliwym kaptur w bluzie czy swetrze przywraca poczucie pewności siebie. Słuchając coachingów i uczestnicząc w wielu prelekcjach dla kobiet, wiem, że większość z nas ma obniżone poczucie wartości. Kupując sobie coś tak oryginalnego, zdrowego oraz wielofunkcyjnego widzę bardzo dobre rokowania by podnieść poprzeczkę samooceny we własnych oczach jak i otoczenia.

Połączyłam wszystkie walory jesienno-zimowo-wiosennego ubioru i uszyłam go z konopnej dziany, która jest tak rzadko stosowana na naszym rynku handlowym. Mam nadzieję, że nie jestem tylko jedyną propagatorką właściwości konopnych tkanin. Widziałam konopne chusty do noszenia niemowląt, które wykorzystują troskliwe i ekologiczne mamy. Może właśnie te dziewczyny sięgną po konopne bluzy dla siebie. Konopna dzianina jest niezwykle wytrzymała, a także posiada właściwości podobne do lnu. W upały chłodzi, a w chłody o wiele bardziej nas zabezpiecza przed utratą ciepła.

Jedyną wadą tego produktu jest cena, ale przy tej jakości materiału i wykonania nie jest, aż tak zaporowa. Dwa bawełniane markowe produkty z sieciówek i jeden mój produkt o wymiarach, jak na obrazku. Myślę, że dla przeciętnych polek to over size, ale nad rozmiarówką pomyślę w przyszłości. Dziś jest to co jest.

Wszystkie produkty w sklepie z prezentami jaki prowadzę są rzeczami, które poleciłabym sobie samej dlatego takie rozmiary.

Oczywiście w miarę rozwoju sprzedaży będę modyfikować wielkości produktów. W głębi serca mam przekonanie, że zrobiłam kawał dobrej roboty powołując do życia konopne bluzy z kapturem. Dzianiny z konopii i materiały można u mnie nabyć także. Proszę dzwonić na numer firmowy udzielę wszystkich stosownych informacji.

Czy już wiesz dlaczego w twojej garderobie nie powinno zabraknąć czegoś z konopnej materii?

  • Wielofunkcyjność długiej, wiązanej bluzy z kapturem umożliwia;
  • ochronę przed promieniami UVB,
  • utrzymanie komfortu termicznego, gdy chłód lub ciepło,
  • okrycie wrażliwych miejsc,
  • tuszowanie cudownych fałdek na brzuchu i boczkach,
  • wyłączenie obszarów mózgu, które zapominają o szaliku, czapce i rękawiczkach,
  • wieloletnie korzystanie z produktu ze względu na trwałość dzianiny i wysoka jakość wykonania,
  • sycić się energią szczęścia od szczęśliwych producentów tkanin i bluz,
  • poczucie bezpieczeństwa dzięki przytulnemu kapturowi.

Inne sekrety i walory konopnych produktów będę omawiać w kolejnych artykułach, mam nadzieję, że będę z Wami rozwijać tematy konopnych tkanin i dzianin. Zdrowo i ekologicznie jest, a tak bardzo bym chciała, żeby było jeszcze ślicznie, wszak to w samej rzeczy profilaktyka pro zdrowotna.

Lajkujcie i udostępniajcie.

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *