5 marca 2022 r.
Kocie Oczy Bodyych mój ulubiony model
Kocie Oczy Bodyych mój ulubiony model

Kocie Oczy Bodyych oferuje w kilkunastu odmianach, które Wam zaprezentuję w galerii.

W garderobie mam kilka egzemplarzy tego typu oprawek do szkieł korekcyjnych. Moja okrągła twarz w modelach – Kocie Oczy Bodyych – wygląda korzystnie, widzicie na blogu moje zdjęcia na przestrzeni kilku lat, więc paniom o podobnej fizjonomii mogę je polecić.

Bluza konopna drukowana, Kinga Dumna Studio
Biżuteryjne oprawki okularowe marki Bodyych

Jestem przekonana o niebywałej trwałości wszystkich modeli biżuteryjnych oprawek marki Bodyych. Pisałam o tym w artykule; „Oprawki okularowe marki Bodyych w sklepie i na Allegro” –  na moim blogu w lipcu 2018 roku.

Do chwili obecnej zajmowałam się sprzedażą i popularyzacją marki Bodyych raczej hobbistycznie, obecnie produkty tej marki stanowią jeden z wiodących filarów mojej sprzedaży. 

Poznałam wielu fanów oprawek Andrzeja Bodycha, którzy tak, jak ja są kolekcjonerami tych unikatowych produktów wykonanych w Polskiej Manufakturze. Rozmawiamy przy okazji zakupów na wiele tematów. Często pytają dlaczego numery EAN produktów przekierowują do mojej firmy.

Odpowiadam;

Sprzedaję tylko oprawki marki Bodyych, by prezentować je na Allegro byłam zobowiązana nadać im kody EAN. Producent jeszcze nie przystąpił do programu GS1 Polska, w tej sytuacji, utworzyłam klasyfikację produktu ze względu na kształt tarczy. Nadałam numery z mojej puli, ponieważ jestem uczestnikiem programu GS1 Polska. 

Takie numery umieściłam w „katalogu produktu” dla poszczególnych kształtów: 

  • Prostokąty Bodyych EAN 5900168970151,
  • Kocie Oczy Bodyych EAN 5900168970106,
  • Trójkąty Bodyych EAN 5900168970168,
  • Okrąglaki Bodyych EAN 5900168970144.

W momencie, kiedy producent przystąpi do programu moje numery zostaną wycofane, piszę o tym, by było jasne skąd na Allegro takie numery dla produktów marki Bodyych. 

Rozumiecie dlaczego Kocie Oczy Bodyych ma z moimi numerami EAN?

Następnym tematem jaki poruszam z moimi klientami jest temat…

 –  Gdzie bez problemu wstawić szkła korekcyjne? – 

…Bez dodatkowych opłat i komentarzy, gdy mamy własne oprawki. 

Jest taka firma, w której i ja zamawiam moje progresy, a już plusy u mnie pokaźne. Koszt za „Mercedesa klasy S” w korzystnej cenie z salonu to … sprawdźcie sami;

Jeśli chcesz skontaktować się z doradcą klienta e-sklepu : czynne  pon – pt w godzinach  10:00  – 16:00.

Małgorzata S……..cz – tel. +48 696 918 830, tel. 95 72 77 217   email :   sklep@optilux.pl – uprzejmie odpowie na wszystkie zapytania.

Optilux – w Gorzowie Wielkopolskim przejdź do strony

Tu… wszystko jest do realizacji przez internet bez zbędnych komentarzy, a także czeka na was produkt klasy „S” bez dodatkowych „marż”. (Oczywiście proszę uwzględnić moje poczucie humoru czytając to „S”)

Już sprawdziliście ile zapłacicie za szkła oprawione w waszych oprawkach?

Rozumiem zrobiły się Wam Kocie Oczy, ale dlaczego nie preferować tego co Polskie?

Każdy ma prawo wyboru, ja wybrałam Ten Salon w Gorzowie Wielopolskim, a mieszkam na obrzeżach Stolicy. 

Zmienia się świat. Przepracowałam ostatnio wiele lęków na ścieżce rozwoju osobistego. Dlatego proszę… jeśli ten artykuł był dla ciebie pomocny zobaczyłeś tu wartość dla siebie zostaw komentarz, daj lajka… 

Zawsze zastanawiałam się co zrobić by być użyteczną w tym co robię dla wielu. Może zadaniem mojego bloga jest przekierowywanie strumienia ludzi ku innym ludziom. Nie wiem nadal, jak być bardziej użyteczną dla innych. Wciąż szukam mojej ścieżki dotarcia do świadomości własnego przeznaczenia.

W obliczu kruchości naszej egzystencji, a także przemian w podejściu do „Imperatorów” nawet sprzedając kocie oczy marki Bodyych można przejrzeć na oczy. 

Dziękuję, że jesteście ze mną od tak długiego czasu na tym blogu. Artykuł: „Oprawki okularowe marki Bodyych w sklepie i na Allegro”  jest odwiedzany 60 razy w ciągu miesiąca. Mam nadzieję, że ten artykuł będzie odwiedzany częściej przez okularników. 

Kocie Oczy Bodyych ma w wielu wzorach.

Wybierz coś dla siebie zadzwoń, mam głębokie przekonanie, że dobierzemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

Już nie musisz się obawiać, że zostaniesz z zakupionymi oprawkami, bez odpowiednich dla ciebie szkieł. Nie ma takiej opcji rzeczywistości, ty wybierasz, ty kreujesz swoją rzeczywistość.

Strach i poczucie winy to najniższe wibracje w skali Hawkinsa. Jesteś światłem i miłością,  tylko ty jesteś odpowiedzialny za swoją wibrację…

Do następnego razu….

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *