28 lutego 2021 r.
Hemoroidy wstydliwy problem
Hemoroidy wstydliwy problem

Mężczyźni także miewają ten problem i to wcale nie w późnej starości, czyli hemoroidy to wstydliwy problem nie tylko młodych mam.

Hemoroidy wstydliwy problem?

Kochamy elementy naszego ciała takie jak; smukłe pęciny, piękny biust czy sześciożeberkowy kaloryfer.

A jak pokochać hemoroidy?

Młode kobiety szczególnie po przebytych porodach, gdy borykają się z tą dolegliwością i wstydzą się swoich partnerów wtajemniczać w „te” sprawy.  Drogie Panie, taka kolej rzeczy…  Posiadanie pięknego zdrowego potomstwa naraża nas na takie dolegliwości. Ważne jest przygotowanie do porodu i odpowiednie zestawy ćwiczeń. Moim zdaniem nie powinnyśmy zapominać o uświadomieniu przyszłego ojca, że tak może być. Do naszych trudnych dni dojdą jeszcze inne dolegliwości, takie jak ból związany ze stanem zapalnym hemoroidów, na przykład.

Intymne Ukojenie - naturalna poduszka przeciw hemoroidom

Intymne Ukojenie – naturalna poduszka przeciw hemoroidom

Jeśli mamy wychować szczęśliwie potomstwo to nasz partner powinien być nie tylko uwodzącym nas kochankiem, ale także przyjacielem. Każda z nas zasługuje na szczęście i nie bójmy się rozmawiać na takie tematy. Wiedza, otwartość, zrozumienie problemu powinny pomóc. Jeżeli tak zwane trudne tematy wprowadzają chaos do naszego związku i zniechęcenie, to należy zastanowić się co zmienić byśmy mogły żyć w prawdzie. Jakie cechy powinien mieć odpowiedni partner by wychowywać z nim potomstwo lub utrzymywać relację.

Samo słowo hemoroidy – większości populacji ludzkości wydaje się obrzydliwe i nie „na miejscu”.  Prowadzenie o tym słowie, czy problemie, debat przy romantycznej kolacji we dwoje, wydaje się raczej niezręczne. W sprawach mniej bolących i palących nie umiemy ze sobą rozmawiać. Nie nauczyłyśmy się z czułością troszczyć zdrowie, najczęściej gdy problem boli szukamy pomocy. A może się mylę i w twoim przypadku profilaktyka weszła ci w krew, gdyż świadomie zarządzasz swoim życiem.

Przełammy takie fałszywe tabu i rozmawiajmy.

Pokochajmy nasze ciała z niedoskonałościami i słabościami. Zasługujemy na wszystko co najlepsze od narodzin do śmierci.

hemoroidy wstydliwy problem

Intymne Ukojenie – naturalna poduszka przeciw hemoroidom

Jak sobie pomóc? Może trzeba zadbać o poduszki z otworem na krzesła w naszym domu czy działce. Proponuję  przed porodem omówić dokładnie wszystkie etapy porodu z położną lub lekarzem prowadzącym? Może też warto zastanowić się nad ćwiczeniami i dietą jaką stosujemy. Rzadko mamy wiedzę jaki wysiłek jest dla nas stosowny, a także ile czasu spędzamy siedząc w pracy?

Nie są to tematy odkrywcze zapewne, ale jakże ważne i powracające. Ile razy w tygodniu zapytałeś/łaś siebie czy dobrze ci we własnym ciele? Co dobrego zrobiłeś dla siebie i bliskich? Może to czas by odpowiedzieć sobie także i  na te pytania.

Jeśli to co napisałam zaintrygowało Cię, jeśli masz podobne problemy, zostaw komentarz pod tym wpisem. Będzie to dla mnie inspiracja do kolejnych wpisów.

Powtórzę, hemoroidy to wstydliwy problem nie tylko młodych mam.

Ten wpis może być pretekstem do otworzenia się na dyskusję w tym temacie.

Intymne Ukojenie – naturalna poduszka przeciw hemoroidom – KUP TERAZ

Pozdrawiam do następnego razu…

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *