2 marca 2021 r.
Hemoroidy problem i uciążliwy ból
Hemoroidy problem i uciążliwy ból

Ile można pisać o poduszkach przeciw hemoroidom, gdy hemoroidy problem i uciążliwy ból towarzyszy 30% populacji. Po czterdziestce 40% populacji ma hemoroidy, a już co druga osoba po pięćdziesiątym roku życia.   Co druga kobieta w ciąży także jest obciążona tym uciążliwym problemem. Takie są statystyki. Nie ma wątpliwości.

Hemoroidy – problem i uciążliwy ból dotyka zawsze kogoś z naszego otoczenia.

Dziś skusiłam się o bardziej duchowe podejście do sprawy, może to nasze przekonania i blokady powodują taką powszechność tego problemu w populacji ludzkiej. Według trenera duchowego Shaloma Arusha spowodowane są gniewem, a szczególnie tłumionym gniewem.

To stwierdzenie wydało mi się bardzo odkrywcze, ale z informacji o przyczynie powstawania hemoroidów, weszłam na strony artykułów na ten temat z kręgu medycyny dalekiego wschodu. Tu przyczyna dolegliwości również upatrywana jest z brakiem równowagi emocjonalnej. Czy nie jest charakterystyczna dla nas chęć kontroli, nawet jeśli szkodzi się sobie i innym. Chińczycy wiążą tę dolegliwość z jelitem okrężnicy. Południk okrężnicy właśnie odpowiada za równoważenie energii gniewu.

Hmmm… to jaka rada na ten ból związany z kipiącą w nas złością?

Zaakceptować porządek Boskiego świata. Odpuszczenie kontroli choćby podczas medytacji daje dużą ulgę. Wielu ludzi żyjących obok mnie, usiłuje kontrolować rząd, pogodę, życie dorosłych dzieci. Nie pozwalają sobie na oddech w ciszy i spokoju. W prowadzają kontrolę partnerom, gdyż nie potrafią skoncentrować się na własnych zajęciach, a nade wszystko nie wypracowali własnych pasji. Chcą brać odpowiedzialność za myśli, uczucia czy postępowanie innego człowieka. „Stety” lub „niestety”, możemy jedynie skupić się na sobie i własnym życiu. Tylko wobec siebie możemy zastosować moc transformacji wroga w anioła. Jak to zrobić?

joga, Kinga Dumna Studio, naturalne poduszki, len, bawełna, poduszki rehabilitacyjne, wałek medytacyjny, zafu do medytacji, pufa do medytacji, poduszki z gryki, gryczane poduszki, medytacja
Niebiańska Odyseja – pufa do medytacji

Ja prowadzę tego bloga. Nauczyłam się zajmowania sobą z troską i miłością. Zaczęłam postępować z sobą tak jak chciałam by inni minie traktowali. Już nie martwię się czy koleżanka zrobiła literówkę lub błąd stylistyczny na swoim blogu. Nie wymuszam by słuchała mnie niezainteresowana moim życiem sąsiadka. Rozmawiam i kontaktuję się z ludźmi, którzy chcą tego kontaktu ze mną, a jak to robię? Zwyczajnie pytam, czy chcą zanim zacznę „bezinteresowną” pomoc.

To banalnie proste. A zobacz jakie trudne, kiedy się złościsz, że twoja dorosła córka, ma nieodpowiedniego partnera. Jaki wkurw wywołuje w tobie, że twój dorosły syn ma drugą żonę i też latawicę. A daj żyć innym i zajmij się, własnym rozwojem.

Kup sobie zafu do medytacji niech rozpocznie się Twoja „Niebiańska Odyseja” ku własnej duszy.

Ku prawdzie jaka leży w twoim sercu idź od dziś ku miłości do siebie, pozwól działać Stwórcy i oddaj się jego mocy, ale pamiętaj, że ty masz kontrolę nad swoim życiem. Od ciebie zależy czy hemoroidy to twój problem czy wielki nauczyciel pokory i odpuszczenia gniewu.

Powtarzam to na tym blogu jak mantrę zasięgnij konsultacji lekarza. Objawy możesz mieć jak słynna Goździkowa z reklamy, ale przyczyna może być zupełnie inna.

Autorka; Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *