20 lipca 2017 r.
Hemoroidy palący problem, wstydliwy problem
Hemoroidy palący problem, wstydliwy problem

Hemoroidy palący problem połowy mieszkańców Ziemi, a ta druga połowa wcale nie powinna czuć się bezpieczna. Choroba hemoroidalna jest przede wszystkim uwarunkowana genetycznie. Inne czynniki jej aktywności to „siedzący tryb życia” i bezmyślny sposób żywienia.

hemoroidy palący prroblemAktywne hemoroidy palący problem co drugiego mieszkańca Ziemi. Problem jest dokuczliwy, a nierzadko zwyczajnie wstydliwy.  Informacje o tym problemie są rozrzucone po internecie i tak właściwie stanowią niszę informacyjną.

Kiedy boli możemy iść do apteki i doraźnie pomóc sobie w cierpieniu środkami dostępnymi bez recepty.

Najczęściej nie mamy zielonego pojęcia do jakiego lekarza się udać, kiedy pojawia się ból w okolicach odbytu, często występuje też krwawienie podczas oddawania stolca.

W tej przypadłości nierzadko potrzeba konsultacji, aż trzech specjalistów:

  •  Lekarza rodzinnego, który zdiagnozuje objawy i zleci badania podstawowe.
  • Flebologa, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób żył.
  • Proktologa, który zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego, tzn. odbytnicy, kanału odbytu, odbytu.

Kiedy już wiemy do jakiego lekarza się udać powinniśmy wiedzieć, jak sobie pomóc w domu. Objawy zapalne i bólowe ustąpią dopiero po kilku dniach, jeśli stan zapalny wrażliwych miejsc był zaawansowany.

Ból czy świąt może być tak dokuczliwy, że nie możemy normalnie funkcjonować w życiu codziennym.

Postaram się w dziale e-profilaktyki mojego bloga zamieścić jak najwięcej niezbędnych dla ciebie informacji byś nauczył się współdziałać ze swoim organizmem w taki sposób, by zapanować nad dolegliwościami choroby hemoroidalnej.

Nie zapominaj, o zaleceniach lekarza, moje wskazówki to zestaw praktycznych rad nosiciela tej powszechnej dolegliwości.

Jeśli  temat tego artykułu był dla ciebie interesujący skomentuj, udostępnij. Napisz czy taki problem jak hemoroidy dotyczy ciebie lub członka twojej rodziny. Może ktoś z najbliższego otoczenia cierpi.

Zapraszam do mojego sklepu gdzie znajdują się poduszki rehabilitacyjne wypełnione łuską gryki pomocne przy znoszeniu dolegliwości spowodowanych hemoroidami:

  • Intymne Ukojenie poduszka przeciw hemoroidomKUP TERAZ

  • Powitanie Rozkoszy poduszka po porodowaKUP TERAZ

Zapraszam na stronę Facabook’aPoduszki – gryka, bursztyn, gorczyca.

Podziel się doświadczeniami w radzeniu sobie z tą przypadłością. Może dzięki temu artykułowi nawiąże się dialog między czytelnikami.  Dzięki temu powstanie kolejny artykuł, a to ułatwi nam zwykłym ludziom dostęp do wiedzy, jak sobie radzić z tą chorobą.

Kliknij w link, a przejdziesz do artykułu o poduszkach rehabilitacyjnych wypełnionych łuską gryki.

Autor: Kinga Dumna

 

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *