20 czerwca 2018 r.
Gryczane wypełnienie naturalnych poduszek
Gryczane wypełnienie naturalnych poduszek

Gryczane wypełnienie naturalnych poduszek nie jest pomysłem oryginalnym. Już ludy pustynne w czasach przed naszą erą stosowały tego typu wypełnienie dla siedzisk, czy poduszek.

Gryczane wypełnienie sprawdza się w upalnym klimacie.

gryczane, objęcie morfeusza, naturalne poduszki, poduszki z gryki, Kinga Dumna Studio

Poduszka do spania wypełniona łuską gryki dodatkowo wzbogacona bursztynem.

Lata mamy coraz gorętsze. Nie wszyscy mamy klimatyzację, a większość murów naszych rozgrzanych letnimi  upałami mieszkań, oddaje ciepło nocą.  Poduszki, których używamy powodują dodatkowo przegrzewanie się naszych ciał.

Kto z nas nie czuł na policzku stróżki płynącego potu, kto z nas nie marzył w takiej sytuacji o odrobinie komfortu snu. Niestety syntetyczne, czy puchowe wypełnienia poduszek nie zapewnią nam tego w upalne lato… Syntetyczne materiały jeszcze bardziej wpływają drażniąco na nasz nocny wypoczynek.

Po upalnej nocy jesteśmy rozdrażnieni, nie wyspani, odwodnieni i naelektryzowani dodatnimi ładunkami.

Od wielu lat sypiam, nie tylko w upały, na poduszce wypełnionej łuską gryki i nie mam takich doznań, jak płynący po twarzy pot, ponieważ moja poduszka nigdy nie nagrzewa się powyżej temperatury mojego ciała. Powietrze swobodnie przelatuje między łuskami gryki wypełniającymi moją poduszkę. Właściwości higroskopijne łusek pochłaniają nadmiar wody z otoczenia lub ją oddają. Naturalna struktura, bawełnianej wsypy i lnianej poszwy zapewniają warunki, by moja skóra oddychała swobodnie w kontakcie z taką materią. Wpadam w „Objęcie Morfeusza” bez stresu wywołanego przegrzaniem. Dodatkowo, by zapewnić sobie ujemną jonizację wdychanego podczas snu powietrza, dodałam garść bursztynowego żwirku.

Niesamowitą dodatkową właściwością takiej poduszki jest jej dopasowanie się do naszych naturalnych kształtów. Układamy ją pod głową, a ruchome łuski układają się do naszych indywidualnych krzywizn, nie odkształcają się trwale, po strzepnięciu i przesypaniu, łuski wracają do swoich pierwotnych kształtów.

Gryczane poduszki są doskonałe na prezent dla Ciebie i dla Twoich najbliższych. Zawsze masz 30 dniową gwarancję zwrotu, jeśli odkryjesz, że to co tu napisałam jest nieprawdą.

Zapraszam Cię do mojego sklepu po naturalną poduszkę wypełnioną łuską gryki z linii produktów OBJĘCIE MORFEUSZA

KUP TERAZ

Wreszcie się wyśpisz!

Są jeszcze inne produkty i inne poduszki wypełnione łuską gryki.

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *