9 marca 2022 r.
Dzień Kobiet 2022 – wojna i spokój
Dzień Kobiet 2022 – wojna i spokój

Dzień Kobiet niech żyją nam,(…) i pani w klasie, i mamy, i szkolna lekarka, i pani kucharka, im wszystkim kwiaty rozdamy (…). Cytat z piosenki, którą śpiewaliśmy w tym dniu na akademiach w szkołach całego kraju, w czasach PRL. 

(…) My nie chcemy więcej wojny chcemy żyć życiem spokojnym (…), to kolejny hit śpiewany na akademiach w mojej Podstawówce nr 3. Przez ponad 30 lat nie przyszło mi do głowy, że w mojej Ojczyźnie, w Dzień Kobiet 2022 r., repertuar z mojego dzieciństwa przebiegającego w cieniu Wielkiej Rosji, będzie adekwatny. 

Nim doszło do Dnia Kobiet i skończył się spokój.

27.02.2022 r. były moje urodziny, jak co roku przekręcił się licznik.

Po raz pierwszy znalazłam się w tak dziwnej czasoprzestrzeni, w czasie kiedy w Europie toczą się otwarte walki zbrojne na Ukrainie. 

Ci co mnie znają, wiedzą, że jestem pokojowo nastawioną do świata istotą. Żyję we własnym świecie, na takim poziomie, jaki mi zapewnia energia Wszechświata. 

Staram się nikomu nie przeszkadzać i prowadzić własne biznesy, które mogły by przynieść dobro, ale i utrzymanie dla mnie.

A tu wojna nie-spokój, za chwilę wiosna, Dzień Kobiet 2022

Żebym mogła żyć i każdy kto to czyta, byś był/była tu jaki/jaka jesteś, brało udział conajmniej 128 osób. Bez bez tych ludzi licząc od 7 pokolenia nie było by mnie i ciebie. 

Wśród tych 128 osób tworzących mój genotyp na dzień dzisiejszy, są także obywatele Ukrainy i Białorusi (ze strony ojca). Pozostając w polu morficznym rodziny, będąc w moim domu, odczuwam obawy tych narodów, ale także niezłomność ducha. Moi krewniacy bronią, swojej autonomii i prawa do wolności, a także wolności każdego człowieka. 

Od ponad 30 lat żyję w wolnym kraju i korzystam ze swobód obywatelskich, jak każdy obywatel Europy – Unii Europejskiej.

Obecna sytuacja tworzy okoliczności, w których po raz pierwszy jest szansa, iż człowiek na terenie wschodniej Europy, przestanie się bać Wielkiego Imperatora. 

Sposób w jaki się to odbywa jest brutalny i zupełnie wykracza poza moje czucie sprawiedliwości. Jednocześnie jestem głęboko przekonana, że jest szansa dla całych pokoleń na zmianę sposobu myślenia istot ludzkich.

Świadomość, rozsądek i ochrona życia istot żywych są obowiązkiem naszych społeczeństw. Chciejstwa jednego człowieka, które tworzą śmierć i pożogę, wprowadzają w najniższe wibracje na skali Hawkinsa (winy, strachu, pogardy) powinny być zneutralizowane. 

Ludzie są światłem, miłością, nie chcą mordować dla samego mordowania. Mogą być zmuszeni, mogą być zaszczuci, ale kiedy się obudzą mówią: Nie – przemocy.

Widok na dom babci
Stare Mierzwice

Nas przebudzonych jest więcej i z całego serca wierzę w to, że uczynimy z Naszej Ziemi Raj.

Widzicie mój kawałek ziemi na banerze głównym, w pobliżu granic Białorusi i Ukrainy. Każdy z nas ma taki kawałek miejsca na Ziemi. 

A napewno ma w swoim sercu.

Dlaczego jakiś psychopata atomówką ma skazić moje Miejsce na Ziemi? Czy ktoś ma prawo niszczyć owoce życia 7 pokoleń? Dlaczego świadomy człowiek, kochający kota i psa, nie tylko innych ludzi, boi się i płacze? 

Takie pytania pojawiły się przed Dniem Kobiet 2022. 

Dziś 8 marca, wiem, że od 24 lutego 2022, po dziś dzień wychodzę z szoku poznawczego skończył się w Europie spokój.

Mam to szczęście, że rozumiem język rosyjski i ukraiński, więc aplikowałam sobie widzę z wielu kanałów, bezpośrednio z linii frontu.  Czytam też bezpośrednio informacje z BBC czy CNN.

Wielu kanałów już nie widać na Youtube, tym samym dostęp wieści ze stron sił „nieświatła” zakończyły się, ale czy to znaczy, że ich nie ma?

Rozumiałam prowokacje, jednakże porównywałam sposób wypowiedzi każdej ze stron, łudząc się, że skończy się w kilka dni „ta” sytuacja.

Po 14 dniach zaczynam oswajać się rzeczywistością. Mimo to jestem w takim stanie emocjonalnym, jakbym była na wycieczce w obcym kraju, a nie w moim domu.

W tych dniach, odmówiłam wyjazdu do USA, by ratować życie przed zagładą obwieszczoną przez Wielkiego Imperatora.  Stanowczo odmówiłam. Zostaję z moim psem, kotem, domkiem nad Bugiem i sklepem z prezentami w Polsce. 

Już nie ma odwrotu.  Co ma być to będzie. 

Skoro moja dusza wybrała Polskę na reinkarnację w tym wcieleniu, to widocznie jest w tym jakiś plan. 

Moje wyciszenie się w mediach społecznościowych było konsekwencją, podjęcia jeszcze intensywniejszej pracy nad sobą. 

Tym razem z indywidualnym coachem… integrowałam moje „lęki”, „bycie ofiarą”, a przede wszystkim uczyłam się zaakceptować „poczucie winy”, dostałam kolejną lekcję, na którą nie mam wpływu, ale mam wpływ na siebie. 

Pracowałam z coachem nad pokoleniowym poczuciem lęku, winy, bycia ofiarą. Nie wiem tak naprawdę, na czym polega oświecenie.

Od siedmiu lat tak intensywnie pracuję nad przemianą mojego postrzegania świata i teraz mam wejść w rolę ofiary? 

Znowu mam czuć lęk, że jestem? Mam bać się swojego punktu widzenia? Mam bać się życia i być,”… jak ten strąk przy drodze, kto przejdzie ten oberwie”? (Cytuję moją babcię A.) 

W moim „tu i teraz”, w twoim „tu i teraz” nie ma ataków zbrojnych – w Dniu Kobiet 2022 r., więc bezpośredniego zagrożenia życia nie doświadczamy. 

– Drogie Kobiety, czy w tym dniu doświadczamy też pokoju i spokoju w sercach?

 

  • Czy targają nami sprzeczne emocje?
  • Czujemy zagrożenie?
  • Czy mamy takich sąsiadów, do których pójdziemy z przyjemnością na pogawędkę? 
  • Co my czujemy w sercu? 
  • Czy mamy takich braci i siostry, czy kuzynów, z którym czujemy się „nieobco”? 

I najważniejsze, czy mamy w sobie takiego siebie, którego kochamy i zrobimy dla niego wszystko, byśmy razem byli szczęśliwi? 

Ważka Kinga Dumna Studio

Życzę Wam Kochane Kobiety odnalezienia w sobie tego kogoś, kogo kocha się bezwarunkową miłością. Życzę wam integracji w sobie najciemniejszych cieni i pokoju w sercu. Okazujcie emocje, ale z szacunkiem do siebie. Rozsiewajcie spokój, sama doświadczam, jaka to wielka umiejętność dzisiaj.

Przez te lata, na waszych oczach, uczę się kochać siebie. Uczę się żyć z czucia, nie z chcenia. Jestem spokojna, mimo wielu zawirowań zewnętrznych, chociaż nie mam nadal odłożonego miliona i pewnie już nie będę mieć, chyba, że inflacja dopomoże. 

Nie wiem co będzie jutro, czy będzie jutro. Dzielę się moimi przemyśleniami w tym dziwnym czasie i mam głęboką nadzieję, że (…)na koniec wszystko będzie dobrze (…).

Wszystkiego Najlepszego w Dniu Kobiet 2022

Kinga

* w cytacie wykorzystany tytuł książki Christiny von Dreien – „Na koniec wszystko będzie dobrze”  – Jak sami możemy stworzyć idealny świat.

Kanał na Youtube – Christine von Dreien

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych okulary Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia domek nad Bugiem galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek marka własna miłość motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obraz olejny kwiaty obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *