Deprecated: Required parameter $proxy follows optional parameter $paymentType in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/PaymentBasic.php on line 132

Deprecated: Required parameter $title follows optional parameter $code in /home/anmud/domains/kingadumna.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-transferujpl-payment-gateway/includes/lib/src/_class_tpay/TransactionApi.php on line 257
Dzianiny z konopii w kolekcji Kinga Dumna Studio - Kinga Dumna Studio
29 października 2019 r.
Dzianiny z konopii w kolekcji Kinga Dumna Studio
Dzianiny z konopii w kolekcji Kinga Dumna Studio

Dzianiny z konopii wreszcie nie są marzeniem, tylko stanowią bazę dla produkcji mojej autorskiej kolekcji bluz z kapturem. Mam nadzieję, że przyczynię się do popularyzacji właściwości konopnych tkanin. Tworzę niepowtarzalną okazję do posmakowania przygody z konopnymi tkaninami i dzianinami. Dla wybrednych i koneserów, dla tych, którzy pracują nad rozwojem świadomości. Zamierzam przedstawić kilka niesprawdzonych historii i doświadczeń ludowych, które zainspirowały mnie do stworzenia bluz z konopii. To jest pierwszy artykuł o konopiach w Kinga Dumna Studio.

dzianiny z konopii, Kinga Dumna studio, bluzy z konopii, bluzy z kapturem, hemp
Bluza konopna z kapturem

O tkaninach z konopii wspominano już od ósmego wieku przed naszą erą. W Polsce uprawa konopii została przyblokowana przez Ustawę z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii. Jak widać każdy kij ma dwa końce. – Dzianiny z konopii jakie zastosowałam do produkcji bluz z kapturem sprowadzam z Chin.

Nie obyło się bez przeszkód i trudności, ale cel został osiągnięty.

Po sprowadzeniu konopnych dzianin, kolejny etap prac przekazałam do zaprzyjaźnionej pracowni krawieckiej Folker„. Tu cudowne dziewczyny na czele z najfajniejszą szefową dokonały obróbki mojego konopnego skarbu dlatego mam pewność co do dobrej energii w jakiej powstają moje kolekcje.

Kinga Dumna Studio

Początki nie są usłane różami najważniejsze, że humory dopisują i jest niesamowity optymizm z działaniu. Dzianiny z konopii zastosujemy także przy tworzeniu kolekcji pościeli i męskiej bielizny. Mamy głęboką nadzieję, a nawet przekonanie, że trwałość włókna konopnego i wysoka jakość wykonania produktów zadowoli koneserów.

Klienci indywidualni mogą zamówić w każdej chwili dzianiny z konopii.

Obecnie oferuję dzianinę dresową w prezentowanych poniżej kolorach, jeśli będziecie Państwo zainteresowani konopną materią jestem skłonna poszerzyć asortyment.

Dzianina dresowa, dzianina z konopii.
Próbki dzianiny z konopii

Dzianina koloru bordo i naturalny zawiera 55% konopii i 45 % ekologicznej bawełny.

Drukowana niebieska dzianina zawiera – 53 % konopii, 42 % ekologicznej bawełny i 5 % spandeksu.

Włókno spandeksu produkuje się z plastikowych odpadów segregowanych co przyczynia się do wtórnego wykorzystania plastikowych śmieci zanieczyszczających naszą planetę.

Jestem bardzo ciekawa czy moje indywidualne działanie przyniesie wymierny efekt w postaci rozpowszechnienia wiedzy kontrowersyjnej roślinie jaką są konopie. Jeśli kropla drąży skałę to mój wkład w popularyzację powrotu do natury za kilka lat zapewne przyniesie efekt w postaci zmiany postrzegania zdrowego stylu życia. Zdrowy styl życia zawiera w sobie wiele składowych elementów, które wpływają na naszą obfitość. Bogactwo to nie tylko pieniądze, to umiejętność dostrzegania zasobów do zmiany sposobu naszego myślenia, także, na rzecz ochrony zasobów naturalnych Matki Ziemi. Nauka korzystania z tych zasobów w sposób świadomy czasami zabiera całe życie, a nawet pokolenia rodów nie mogą odnaleźć złotego środka i błądzą po meandrach różnych „izmów”.

Na bazie rozwoju mojej działalności i kształtowania marki widać jakich skoków dokonywała moja świadomość. Jeszcze rok temu nie byłam w stanie mentalnie ogarnąć tematu wprowadzenia dzianin z konopii na Polski i Europejski rynek handlowy. Dziś, już widać efekt mojego działania, ale do końca tego wyzwania daleka droga, chociaż coraz bliżej do pierwszego miliona uśmiechów.

Ciąg dalszy nastąpi niebawem, tyle tytułem wstępu o dzianinach z konopii w Kinga Dumna Studio.

Autorka: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *