1 września 2017 r.
Czego szukasz, to znajdziesz – pasjobiznes cz. (5)
Czego szukasz, to znajdziesz – pasjobiznes cz. (5)

Czego szukasz, to znajdziesz. Czym jest Kinga Dumna Studio ?

Czego szukasz, to znajdziesz?

Rok temu postanowiłam, że założę firmę. Od 6 miesięcy firma jest zarejestrowana na rynku Europejskim, a ja jestem tu gdzie jestem.

„Czego szukam?” – Na to pytanie znajdziecie w części nr 1, 2, 3, 4  tego cyklu.

Totalnie zdezorientowana nie miałam pojęcia jaki kierunek wybrać. Wiedziałam jedno, stawiam na socjal media i  internet. Zawsze wyobrażałam sobie tą firmę, iż to ja będę jej rdzeniem podstawowym, natomiast do tego rdzenia będą dopinane moduły.

Kiedy rozważałam, co mam dalej począć 🙂 z ” tą” moją ideą, narodził się pomysł modułu, który obejmował by swoim zasięgiem sztukę, dlatego na mojej stronie internetowej www.kingadumna.pl, można zakupić obrazy. Są to dzieła twórców nieznanych, współczesnych. Nigdy nie wiadomo, kiedy i kto będzie takich dzieł potrzebował. W chwili obecnej można zakupić kwiaty na każdą okazję, są to obrazy olejne oprawione w drewniane ramy w kolorze złotym.

Drugi moduł firmy jaki stworzyłam, może już mniej romantyczny to sprzedaż poduszek z gryki.

Postanowiłam nadać poetyckie nazwy liniom produktowym poduszek, jakie sprzedaję pod moją marką.

Podam kilka przykładów;

  • Tak powstała Niebiańska Odyseja, która jest poduszką relaksacyjną w formie pufy, nazywane też ZAFU do medytacji.
  • Komfort Istnienia – to wałki wypełnione łuską gryki, a niekiedy bursztynem.
  • Objęcie Morfeusza – linia poduszek do spania wypełnionych łuską gryki bursztynem. Oferuję poszwę wykonaną jest z naturalnego lnu i wsypę z grubej naturalnej bawełny.
Medytacja 5 min dziennie
Poduszka z łuską gryki

Miałam na uwadze by moje produkty podwyższały komfort życia. Poduszki o przeznaczeniu rehabilitacyjnym, stosują ludzie dotknięci urazami. Z całego serca zachęcam do zastosowania poduszek, także w profilaktyce zdrowotnej.

Internet może być bardzo pożytecznym na rzędziem do przekazywania informacji taka… e-profilaktyka.

Mam nadzieję, że znajdziesz na stronach mojego serwisu czego szukasz.

Inne poduszki z gryki, jakie produkuję pod marką Kinga Dumna Studio posiadają, także poetyckie nazwy jak:

Intymne Ukojenie – ta gryczana poduszka służy nam do profilaktycznego działania zapobiegania powstawania hemoroidów, żylaków odbytu, bądź też po operacjach sfer intymnych i rehabilitacji.

Piękno Oddalenia – jest malutką poduszką wypełnioną łuską gryki z otworem po środku, zwyczajowo nazwaną podpiętkiem . Stosujemy ją jako separator od podłoża przy urazach pięty bądź łokcia.

Rozdzielony Dotyk – separatory kolan, lub lędźwi, między innymi, pomaga przywrócić odpowiednie położenie panewek biodrowych.

Powitanie Rozkoszy – krążki poporodowe czy przeciwodleżynowe.

Kojący Pocałunek – poduszki przeciwodleżynowe przeszywane z bursztynem, np.: do wózków inwalidzkich.

Zapraszam do sklepu na stronie www.kingadumna.pl .

Życzę wszystkim cudownego dnia.

część 6 już gotowa

Autor: Kinga Dumna

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *