28 marca 2017 r.
Bogactwo jest w socjal mediach.
Bogactwo jest w socjal mediach.

Bogactwo jest w socjal mediach. Zasada podziel, a będzie ci oddane jest podstawą nowych sposobów na zdobycie zasobów.

Bogactwo jest w socjal mediach stwierdzam to z całą pewnością.  Nie trzeba mieć kasy, należy mieć konstruktywny biznes plan.  Najważniejsze jest przemienić sposób patrzenia na samego siebie.
 
Postrzegam siebie jako niezastąpiony element wszechświata. Jestem indywidualny, zasługuję na szacunek i szanuję innych. Jestem kanałem informacji i dzielę się wiedzą dla wzrostu innych. Nie wstydzę się swoich talentów, umiem je odpowiednio prezentować i umiem sprzedawać swój talent by dążyć do wolności finansowej.
 

– Cykl: Opisuję obserwuję 03

 
Może to brzydkie słowo, ale posłużę się przykładem mojej znajomej Moniki Małgorzaty Lis  z grupy coaching’owej „Zadbana Finansowo”
 
– Od roku znamy się i obserwujemy w 43 osobowej grupie, znamy swoje cele i osiągnięcia zawodowe. W chwili obecnej Monika pozyskała z  programu  MINTUME  na wydanie  powieści pt. : „Koniec Świata”  (28.04.2017 ) – ponad 8000 PLN. – Zbiera 10 000 PLN, a potrzebnych jest 20 000 PLN.  Dlaczego jej się udało?  Monika umie dzielić się sobą.
 
Jeśli czujesz, że ten projekt jest tobie bliski masz szansę zapoznać się z nim. Jeśli chcesz czynnie uczestniczyć w kreowaniu pozytywnego wizerunku społeczności sieci socjalnych dołóż swoją cegiełkę. 
 

„… Polacy nie gęsi, iż swój język mają…” we współczesnej literaturze także, co widać na podanym przykładzie.

 
Może już jutro twój pomysł będzie wymagał dofinansowania i ty będziesz zmieniał, łamał stereotypy i obalał paradygmaty o braku solidarności w społeczności Polskiej.
Popatrz, dotnij (jeszcze raz kliknij w link MINTUME)   i nakarm świadomość faktami… Nie jest tak źle, jak mogło by się wydawać. 
 
Pomagając innym upubliczniasz swój wizerunek, kreujesz własną markę, stajesz się rozpoznawalny i globalny. 
 
Nie wstydzę się, że o tym piszę. Może ktoś powie: „Się Dumna z Lisem dobrały, pisarki cwaniarki.” – Jeśli tak pomyślałeś to możesz być pewien nie idziesz drogą biznesu przynoszącego, radość, satysfakcję, nie będzie to „pasjobiznes” – tylko brzemię jak każda jedna robota na etacie.
 
W dzisiejszych czasach reguła „psa ogrodnika” nie ma racji bytu. Lajkujcie, udostępniajcie, komentujcie. To nic nie kosztuje, a realne pieniądze chyba widzieliście we wskazanym linku.
 
Miejcie wspaniały dzień!
 
Cykl: „Opisuję obserwuję” odcinek 03 → przejdź do odcinka 04
 
 
 
 

blog pasjobiznes bluzy z konopii bocian nad bugiem Bodyych Bodyych oprawki bursztyn domek letniskowy do wynajęcia dzianiny z konopii Fartuch Pani Domu galeria sztuki gryczane hemoroidy hemoroidy wstydliwy problem hemp Kinga Dumna Studio kojący pocałunek ludowe sposoby na ból marka własna motywacja naturalna poduszka naturalne poduszki objęcie morfeusza obraz olejny do salonu obrazy olejne oprawki okularowe pasjobiznes pasjobiznes+50 poduszka do spania poduszka z gryki poduszki gryczane poduszki naturalne poduszki z gryki podświadomość powitanie rozkoszy profilaktyka zdrowotna radykalne wybaczanie refreny życia rozwój i świadomość Stare Mierzwice styl życia trener radykalnego wybaczania wakacje nad bugiem zafu do medytacji zdrowy sen świadomość serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *